Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości": Adam z małżonką w programie TVP

Adam i Marta Siewierscy już są po ślubie. Sympatyczny kuracjusz z drugiej edycji "Sanatorium miłości" kobietę swojego życia poznał już po programie. Jak to się wszystko zaczęło, młoda para opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie".

Adam i Marta Siewierscy w "Pytaniu na śniadanie" (screen z programu TVP)

"Znalazłam go przez Facebooka. Ogłosił się, ja zaprosiłam go do znajomych, on mnie przyjął i tak się zaczęło. Pisanie, pisanie, następnie telefon, potem spotkanie w Wieliczce" - opowiadała w programie TVP Marta, żona Adama.

Bohater drugiej edycji "Sanatorium miłości" wyznał, że od początku wiedział, że to kobieta dla niego.

"Kiedy spotkaliśmy się przy kopalni soli w Wieliczce, od razu poczułem takiego ducha, że to będzie moja żona. Mówię szczerze, ja to czułem zaraz. Najpierw pisaliśmy do siebie, potem telefony, to się dalej rozwijało. Ja już wierzyłem, że będzie dobrze. Trzeba było się oczywiście bliżej poznać" - wyznał senior.

Reklama

"Adam jest dla mnie wyjątkowy. Jest super, poznałam go z charakteru i myślę, że to jest to" - dodała pani Marta.

Para wyznała, że oświadczyny odbyły się tradycyjnie - na kolanach i z pierścionkiem. Pan Adam oświadczył się w swoim domu w Wolbromiu. Czy pani Marta była zaskoczona?

"Troszkę się tego spodziewałam. Od razu powiedziałam 'tak'" - przyznała.

Narzeczeństwo trwało pół roku, po czym para wzięła ślub i zorganiozowała duże wesele. Ślub odbył się 5 czerwca w Wolbromiu, a wesele w Chełmie.

Zdjęcie ze ślubu Adama i Marty na swym Instagramie zamieściła Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości", a następnie post pojawił się na oficjalnym profilu produkcji TVP.

W podróż poślubną para młoda jedzie nad polskie morze.

Czego sobie życzą Marta i Adam Siewierscy? "Zdrowia, miłości i żebyśmy jak najdłużej byli razem ze sobą" - powiedziała w TVP pani Marta. "Szacunek i zrozumienie - to są bardzo ważne rzeczy w życiu. To jest taka podstawa, fundament" - dodał pan Adam.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje