Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości": Adam wziął ślub! Manowska pokazała zdjęcie!

Adam Siewierski, bohater drugiej edycji "Sanatorium miłości", ożenił się! Wybranką jego serca została pięć lat młodsza Marta, która napisała do seniora na Facebooku.

Adam Siewierski, bohater drugiej edycji "Sanatorium miłości", ożenił się! Wybranką jego serca została pięć lat młodsza Marta, która napisała do seniora na Facebooku.
Adam z "Sanatorium miłości" i Marta biorą ślub /materiały prasowe

"Przedstawiamy Wam Martę - narzeczoną Adama! Ślub już za kilka dni! Czego życzycie zakochanym?" - taki podpis pod zdjęciem pary znalazł się kilka dni temu facebookowym profilu programu TVP.


Okazuje się, że para pobrała się w sobotę, 5 czerwca. Zdjęcie ze ślubu Adama i Marty na swym Instagramie zamieściła Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości".

"Dziś Marta i Adaś pobrali się. To pierwszy ślub w @sanatorium_milosci_tvp. A ja jestem przeszczęśliwa" - napisała dziennikarka.

"Jego przydomek to społecznik. Przez 27 lat był sołtysem, a potem radnym. Od zawsze służył ludziom. Nie ma dla niego sprawy, której nie załatwi. Przez sześć lat pracował jako zawodowy strażak. Od roku jest na emeryturze. Trzy lata temu sprzedał rodzinne gospodarstwo w Porębie i przeprowadził się do Wolbromia, gdzie mieszka z dziewięćdziesięciotrzyletnią matką. (...) Jest wyrozumiały, bezkonfliktowy, empatyczny oraz pomocny. Jeśli ma mówić o swoich wadach, wskazuje na niecierpliwość" - tak przedstawiała pana Adama produkcja "Sanatorium miłości".

Reklama

Mimo iż narzeczona pana Adama nie brała udziału w "Sanatorium miłości", bez udziału w show TVP mężczyzna nie poznałby ukochanej.

Martę poznał już po programie. "Po zakończeniu przygody z "Sanatorium miłości" założyłem konto na Facebooku. Nie przestałem szukać miłości. Nie chciałem być dłużej sam. Zmieniło się jedynie medium, platforma tych poszukiwań. Nie ukrywam, że pisało do mnie wiele pań, a wśród nich pojawiła się właśnie Martusia. Powiedziałem w duchu: Fajna dziewczyna"  - mówił w rozmowie z agencją AKPA.

Jak wyglądały oświadczyny?

"To było 30 grudnia, dzień przed Sylwestrem, w moim domu. (...) Kiedy, zgodziła się zostać moją żoną, oboje poczuliśmy, że łączy nas coś wyjątkowego i silnego" - relacjonował mężczyzna.

Jakie para ma plany poślubne? "Pewnie wyjedziemy nad morze, bo Martusia nigdy nie była nad Bałtykiem" - zapowiadał Adam.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy