Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości 3": Zmiana emisji programu! Dwie randki jednego kuracjusza [zwiastun 8. odcinka]

Ważna wiadomość dla fanów "Sanatorium miłości"! W najbliższą niedzielę, 21 lutego oraz tydzień później, 28 lutego, program TVP wyjątkowo zmienia godzinę emisji z 21:15 na godz. 20:15. A co wydarzy się w kolejnym, ósmym odcinku produkcji? Emocji z pewnością nie zabraknie.

Ważna wiadomość dla fanów "Sanatorium miłości"! W najbliższą niedzielę, 21 lutego oraz tydzień później, 28 lutego, program TVP wyjątkowo zmienia godzinę emisji z 21:15 na godz. 20:15. A co wydarzy się w kolejnym, ósmym odcinku produkcji? Emocji z pewnością nie zabraknie.
"Sanatorium miłości 3": Randka Jadwigi i Zdzisława /TVP /materiały prasowe

W 8. odcinku "Sanatorium miłości" jeden z kuracjuszy uda się aż na dwie wyjątkowe randki, a po nich jego serce zabije mocniej. Kto z i kim się spotka? Czyje serce mocniej zabije? Poza tym w nowym odcinku panie, podczas swobodnej dyskusji, wymienią się spostrzeżeniami na temat związku seksu i urody w życiu. Do jakich wniosków dojdą seniorki?

Tym razem kuracjuszem odcinka zostaje mężczyzna, który wybierze na randkę kobietę o wdzięcznym pseudonimie "Operetka". O kogo chodzi? Oczywiście o Zdzisława i Jadwigę. Ich spotkanie nie będzie związane ani ze śpiewem, ani z tańcem, a z... saneczkami. Czy spotkanie onieśmieli kobietę i mężczyznę, czy jeszcze bardziej zbliży parę do siebie? Odpowiedź już w niedzielę.

Reklama

W tym odcinku seniorzy odwiedzą jedne z najmilszych zwierząt, które mają w dodatku terapeutyczny wpływ na ludzi, czyli alpaki. Przyjazne zwierzęta i spokojne otoczenie - wydawać by się mogło, że wszystko sprzyja jedynie relaksowi. Podczas wspólnego spaceru pomiędzy Jadwigą i Edwardem znowu dojdzie do trudnej wymiany zdań. Senior przez swe niewybredne żarty po raz kolejny zostanie odrzucony. Wydaje się jednak, że kuracjusz nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego zachowanie paniom się nie podoba.

Nowy odcinek to kolejne zadanie dla kuracjuszy. Tym razem seniorzy będą rywalizować w konkursie na kiszonki i soki owocowe. Z talentem kulinarnym pań zmierzą się panowie, a plotki podczas pracy o płci przeciwnej dodadzą przygotowaniom jedynie pikanterii.

Jedna z kuracjuszek wygłosi odważne spostrzeżenie na temat seksu. "Seks to jest najlepsza maseczka, nie potrzeba nic więcej" - która z seniorek zachęci towarzyszki do rozmowy na temat intymności w związku i płynących z niej korzyści? Czy panie podzielą jej zdanie? Jakie wnioski wynikną z tej niecodziennej rozmowy?

W tym odcinku będzie miała miejsce kolejna z "Randek w ciemno". Tym razem para spotka się na parkiecie. Zdzisław i Krystyna poczują między sobą bliskość. Co z tego wyniknie?

W finale odcinka widzowie zobaczą spotkanie seniorów z najsłynniejszym, polskim autem czasów ich młodości. Uczestnicy spróbują rozwiązać zagadkę - ile osób zmieści się w kultowym już Maluchu? Co uczestnicy programu zrobią z Fiatem 126p?

Tym razem na szczerą rozmową Marta Manowska zaprosi Edwarda, który z powodu niewybrednych żartów ponownie został odrzucony. Edek poskarży się na kobiety w programie. "Ten nie, tamte nie, to czego one chcą od życia? Miodu? To do ula!" - powie niezadowolony Edek. Jak zareaguje na to gospodyni "Sanatorium miłości"?

Ósmy odcinek "Sanatorium miłości 3" już 21 lutego, o godz. 20:15 w TVP1.  

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL