Reklama

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3": Jacek Kurski zamiast kulisów programu. Widzowie oburzeni!

W niedzielę, 31 stycznia, wieczorem TVP pokazała nagraną wcześniej konferencję prasową Jacka Kurskiego, podsumowującą pięć lat jego prezesury. Briefing został pokazany tuż po zakończeniu piątego odcinka "Sanatorium miłości" i to bez reklam dzielących zazwyczaj programy. Ci, którzy czekali na kulisy produkcji, a nie wiedzieli o emisji konferencji, poczuli się zawiedzeni. "Robią z nas idiotów" - piszą fani "Sanatorium..." na Facebooku.

Jacek Kurski pochwalił się swoimi sukcesami

Od pięciu tygodni w niedzielne wieczory TVP1 pokazuje trzecią edycję "Sanatorium miłości". Tuż po emisji każdej części prezentowane są kulisy programu, pokazujące fragmenty, które nie zmieściły się w danym odcinku oraz materiały zza kulis.

Reklama

W niedzielę, 31 stycznia, kulisy zostały pokazane wyjątkowo przed emisją odcinka, a nie jak zawsze po jej zakończeniu. Telewizja Polska zapowiedziała konferencję prasową prezesa Jacka Kurskiego w głównym wydaniu "Wiadomości" oraz w zapowiedzi prezenterskiej po serialu "Osiecka", jednak ci, którzy włączają telewizory dopiero przed emisją "Sanatorium miłości", kulisów tym razem nie obejrzeli.

Fani programu skrytykowali taki sposób zatrzymania widzów przed telewizorem.

Spotkanie z Jackiem Kurski prowadził Tomasz Kammel. W studiu byli obecni pozostali członkowie Zarządu TVP oraz dyrektorzy Telewizji Polskiej. Kurski pochwalił się swoimi osiągnięciami i zapowiedział nowe inwestycje Telewizji Polskiej. Program trwał 40 minut. Niektórzy fani "Sanatorium miłości" byli zaskoczeni taką sytuacją i natychmiast dali upust swoim emocjom w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Oto niektóre z komentarzy!

"Dlaczego musimy słuchać pana Kurskiego w zamian za Kulisy??!! Tylko ze względów oglądalności Sanatorium".

"Pierwszy raz słyszę i widzę, aby stacja tv pokazywała 5-lecie rządów prezesa".

"Bardzo lubię Sanatorium miłości, ale bez przesady. Od razu przełączyłem na inny program".

"Krytykujemy nachalne wejście(już 2 raz) kiedy miały lecieć kulisy programu!!!".

"W kulisach wystąpił Kurski, bo inaczej nikt by go nie oglądał".

"Robią z nas idiotów. Brak słów".

"Jego występ był żenujący".

"Kurski przesadził....nikt na to na niego nie patrzy..... żenada!!!!!!!!!!!".

"Kulisy prosimy następnym razem. Chcemy więcej a nie jakiegoś Kurskiego".

Podczas briefingu Jacek Kurski odpowiadał wyłącznie na pytania podrzucane przez prowadzącego rozmowę Tomasza Kammela. Prezes TVP nie odniósł się do żadnych pytań, które wcześniej nadsyłali dziennikarze.

A co działo się w piątym odcinku "Sanatorium miłości"? Było sporo emocji, a Marta Manowska nie kryła zdumienia, co dzieje wśród uczestników!

Dwie kuracjuszki - Anna i Janina pokłóciły się o jednego z seniorów - Zbigniewa. Sytuacja jest o tyle drażliwa, że obie panie razem mieszkają w sanatorium. Edward dostał na randce kosza od Krystyny, a Halinka od Wiesława.

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości 3" już 7 lutego. Jeśli nic się nie wydarzy, tuż po programie widzowie powinni obejrzeć kulisy produkcji TVP.

INTERIA.PL

Reklama