Reklama

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3": Co w 9. odcinku? Flirt towarzyski, grzybobranie i kolejne randki

Co wydarzy się w przedostatnim odcinku "Sanatorium miłości"? Marta Manowska po raz ostatni spotyka się z seniorami w Palmiarni i zachęci ich do próby podsumowania mijającego niebawem turnusu. Emocji z pewnością nie zabraknie. Ważna wiadomość! W najbliższą niedzielę, 28 lutego, program TVP zmienia godzinę emisji z 21:15 na godz. 20:15.

"Sanatorium miłości 3": Flirt towarzyski w 9. odcinku

28 lutego obejrzymy już przedostatni odcinek trzeciej edycji "Sanatorium miłości". Co się wydarzy? Sprawdźcie! Mamy kilka przedpremierowych fragmentów programu.

Reklama

Poranek w pokojach minie kuracjuszom pod znakiem rozmów, których przeważającym tematem jest wybór Króla i Królowej sezonu. Ale będzie też miejsce na rozważania kobiet o stałych i tymczasowych związkach z mężczyznami.

Seniorzy coraz śmielej podchodzą też do porannych odwiedzin u sąsiadów z turnusu, a podczas wspólnej rozmowy kolejna z kobiet zdradzi, że chciałaby spędzić z Władysławem poranek i dostać polne kwiaty... Która z kuracjuszek zdobędzie się na tak odważne wyznanie?

Marta po raz ostatni spotyka się z seniorami w Palmiarni i zachęci ich do próby podsumowania mijającego niebawem turnusu. Kuracjuszką odcinka ponownie zostanie uwielbiana przez wszystkich Halinka. Czy tym razem zrewanżuje się Wieśkowi, zapraszając go na randkę? Czy może jednak postanowi spotkać się z kimś, z kim nie miała odwagi do tej pory nawiązać bliższej znajomości?

W tym odcinku ponownie pojawi się temat zachowania Edka, nieakceptowanego tak przez widzów, jak i uczestniczki. Marta postanowi odpowiedzieć Edkowi na postawione podczas szczerej rozmowy pytanie: "Dlaczego kobiety mnie odtrącają?".

Ostatnie chwile w sanatorium kuracjusze spędzą na wspólnym zbieraniu grzybów, a po południu będzie czekała na nich niespodzianka: podczas treningu tanga odwiedzi swoich "uczniów" Marcin Hakiel, aby podsumować przygotowania do tańca podczas balu.

W programie nie może także zabraknąć "Flirtu towarzyskiego", podczas którego seniorzy oddadzą się pikantnym rozmowom. Czy para, która była już razem na romantycznej randce, da się ponieść swobodzie i frywolności karcianej gry słownej?

Na koniec zaś odbędą się dwie różnorodne randki. Jedna z nich zmysłowa, taneczna, w której główną rolę zagra "Operetka". Druga natomiast bardziej szalona i zabawna, a na niej Halinka z jej nieposkromionym temperamentem i mężczyzną, który nie może zrezygnować ze spotkań z nią.

Randka Jadwigi z jednym z kuracjuszy zachęci do szczerych wyznań. Czy para zdecyduje się na spotkanie po zakończeniu turnusu w "Sanatorium miłości"?

Przedostatni odcinek "Sanatorium miłości" już w niedzielę, 28 lutego, o godz. 20:15 w TVP1.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ >>>

INTERIA.PL

Reklama