Reklama

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2": Kim są nowi bohaterowie?

Już 5 stycznia 2020 roku widzowie TVP1 obejrzą pierwszy odcinek drugiej edycji programu "Sanatorium miłości". Poznaliśmy właśnie dwójkę nowych uczestników produkcji TVP.

Pani Stenia i pan Waldek - bohaterowie drugiej edycji "Sanatorium miłości" (screen z programu)

W programie "Pytanie na śniadanie", który widzowie TVP2 obejrzeli w poniedziałek, 21 października, poznaliśmy dwójkę uczestników drugiej edycji "Sanatorium miłości". Była spora konkurencja, bo chęć udziału w programie zgłosiło aż 3 tysiące osób z całej Polski.

Reklama

Pani Stenia i Pan Waldek opowiadali, że są zachwyceni Sanatorium Równica w Ustroniu, w którym realizowane są zdjęcia do produkcji TVP.

"Wszystko jest owiane tajemnicą. My tu jesteśmy dopiero w początkowych dniach realizacji, ale myślę, że będzie się działo" - wyznała pani Stenia w rozmowie z reporterką "Pytanie na śniadanie", która pojawiła się na planie w Ustroniu.

"Jest na kim oko zawiesić, ja zawiesiłem i zobaczymy. Co będzie, okaże się po paru tygodniach" - dodał wesoło pan Waldek.

Pani Stenia powiedziała, że zgłosiła się do programu po emisji ostatniego odcinka pierwszego sezonu "Sanatorium miłości". "Pomyślałam, dlaczego nie ja, wysłałam zgłoszenie i dostałam się do programu" - stwierdziła.

Pan Waldek natomiast pierwszej edycji programu nie oglądał, a na udział namówił go kolega. "Mój kolega zadzwonił do mnie i powiedział: 'Waldemar, ty się w tym na pewno odnajdziesz. Przecież to jest program dla ciebie'. Wysłałem zgłoszenie, nagrałem filmik i udało się. Jestem przyjęty" - opowiadał.

Obejrzyj rozmowę z bohaterami nowej edycji "Sanatorium miłości" - kliknij tutaj!


W "Sanatorium miłości" bierze udział 12 osób (sześć kobiet i sześciu mężczyzn), które skończyły 60 lat i nie mają zobowiązań. Program ma przełamywać stereotypy w myśleniu o osobach przebywających na emeryturze lub będących w wieku emerytalnym.

Gospodynią programu jest Marta Manowska, najbardziej znana z prowadzenia produkcji TVP "Rolnik szuka żony". Prowadzony przez nią pierwszy sezon "Sanatorium miłości" oglądało średnio 3,50 mln widzów. Ten sukces sprawił, że TVP1 znacznie wyprzedziła konkurencyjne stacje.

Pierwszy odcinek drugiej edycji od 5 stycznia 2020 roku w TVP1. Program będzie składał się z 10 odcinków.


INTERIA.PL

Reklama