Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony". Zmiany u bohaterki piątej edycji programu!

Gdy widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki programu "Rolnik szuka żony", u bohaterów poprzednich edycji dzieje się naprawdę sporo. Niedawno swoim szczęściem podzieliła się jedna z kandydatek Łukasza - Iwona.

Bohaterowie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"

Chociaż do premierowych odcinków show "Rolnik szuka żony" pozostało jeszcze trochę czasu, to jego fani już zacierają ręce! Najnowsza edycja programu pojawi się po wakacjach.

Reklama

By umilić swoim widzom czas oczekiwania, Telewizja Polska postanowiła wyemitować odcinki poprzedniego sezonu. Tym samym mogli raz jeszcze prześledzić historie rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w programie. Wśród nich był Łukasz, który do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kandydatki: Iwonę, Paulinę i Agatę. 

Widząc, że między rolnikiem a ostatnią z wymienionych pań niemal od razu nawiązała się nić porozumienia, Iwona postanowiła mocno skrócić swoją wizytę u Łukasza. Sympatyczna blondynka pojawiła się jeszcze w finałowym odcinku, gdzie przyznała, że Łukasz nie postąpił uczciwie, kontaktując się z Pauliną w przerwie między nagraniami, podczas gdy już w czasie kręcenia odcinków zakomunikował paniom, że to Agata nie jest mu obojętna. 

Po zakończeniu "Rolnika..." Iwona nie zrezygnowała jednak ze swojej aktywności w sieci, a na swoim facebookowym profilu, który powstał na potrzeby programu, od czasu do czasu publikuje najnowsze zdjęcia. Jedno z ostatnich w szczególności zainteresowało internautów, a to za sprawą zamieszczonego do niego opisu wskazującego na sporą zmianę w życiu Iwony.

Z publikowanych przez Iwonę postów wynika, że kandydatka Łukasza obroniła pracę licencjacką!

"Małe świętowanie, studia licencjackie zakończone z wynikiem pozytywnym. Ale to nie koniec mojej edukacji..." - zaznaczyła w opisie do jednej z fotografii, pod którą pojawiło się bardzo wiele gratulacji, w tym także od Łukasza. Sama Iwona nie zdradziła na razie swoich dalszych planów naukowych.

Kogo zobaczymy w kolejnej odsłonie show? Tego dowiemy już za kilka tygodni, kiedy program z Martą Manowską w roli prowadzącej powróci na telewizyjne ekrany.

Autor: Sabina Obajtek

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


RMF

Reklama