Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Zdradziła dalsze losy uczestników

Jakie pary powstały w tej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Aby otrzymać odpowiedź na to pytanie, widzowie muszą jeszcze chwilę poczekać i śledzić najnowsze odcinki. Jedna z uczestniczek show - Natalia uchyliła jednak rąbka tajemnicy na temat jej dalszych losów po nagraniach...

"Rolnik szuka żony" to program cieszący się niesłabnącą popularnością. Widzowie mogą śledzić już 7. edycję show, w którym rolnicy i rolniczki poszukują miłości. Nie zawsze historie przedstawione w "Rolniku" kończą się happy endem przed ołtarzem, ale niejednokrotnie program udowodnił, że można w nim odnaleźć także przyjaźń!

Przykładem może być znajomość Natalii oraz Agnieszki, które odpowiedziały na zgłoszenie Pawła. Panie zostały zaproszone przez rolnika do jego gospodarstwa, do którego przyjechała także Marta. W 8. odcinku widzowie byli świadkami pożegnania Natalii i Agi z programem po tym, jak Paweł oznajmił im, że to właśnie z Martą chce dalej rozwijać znajomość. Obie panie nie miały mu tego za złe, życząc obojgu szczęścia.

A jak potoczyły się losy Natalii i Agnieszki po nagraniach do "Rolnika"? Wiele wskazuje na to, że uczestniczki show nadal utrzymują ze sobą kontakt.

Reklama

Na Instagramie Natalii Kowalczyk niedawno pojawiło się nowe zdjęcie, na którym obecna jest również Agnieszka. W opisie do wspomnianej fotografii jedna z kandydatek Pawła wspomniała m.in. o przyjaźni, jaka nawiązała się między uczestniczkami.

"Jak człowiek chce, to z każdej przygody wyciągnie dużo, ta przygoda pomogła mi odnaleźć SIEBIE... dała możliwość poznania super ludzi (...). Ale tu bardziej o Agnieszce... jesteśmy różne... różnimy się nie tylko wiekiem i podejściem do życia w wielu tematach, ale też bardzo dużo nas łączy, obie kochamy się śmiać, kochamy psy, dużo pracujemy, szanujemy innych, jesteśmy tolerancyjne i szukamy ciągle momentów w życiu, które dają nam radość... dziękuję, że przeżyłam z Tobą tą przygodę i mnie wspierałaś, kiedy panikowałam, dziękuję, że ta znajomość trwa, cenie Cię za to, jaką jesteś osobą!!!" - napisała uczestniczka.

Jak widać, Natalia i Agnieszka mają dobry kontakt po programie. A jak potoczy się historia znajomości Pawła i Marty? Tego dowiemy się, śledząc nowe odcinki! Premiera nowego "Rolnika" w niedzielę, 22 listopada, o godz. 21:15 w TVP1.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje