Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Wspólne zdjęcie Anny i Zbyszka. Coś ich łączy?

Przed nami szósta edycja programu "Rolnik szuka żony", w którym kolejni bohaterowie będą poszukiwać miłości. Tymczasem w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie znanej z drugiej odsłony show Anny oraz Zbigniewa, który wziął udział w czwartej edycji produkcji TVP. Czyżby tych dwoje połączyło coś więcej?

Najpierw udział w programie, potem poznanie "tej jedynej i tego jedynego", a następnie miłość do końca życia. Taki scenariusz zapewne pojawił się w głowie niejednego uczestnika programu "Rolnik szuka żony".

Przed nami kolejna, szósta już edycja, która pojawi się w Telewizji Polskiej jesienią tego roku.

Tymczasem niektórzy bohaterowie znani z poprzednich edycji od czasu do czasu dzielą się w sieci informacjami z ich aktualnego życia. Tak było w przypadku m.in. znanych z drugiej edycji Grzegorza i Anny, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali informację, że spodziewają się dziecka.

Reklama

Aktywną uczestniczką w sieci jest również znana z czwartej odsłony show Małgorzata, która wspólnie z poznanym w programie Pawłem niedawno powitała na świecie ich pierwszego synka.

O to, by w internetowej galerii pojawiały się najnowsze zdjęcia, dba też Anna - bohaterka drugiej edycji "Rolnika...". Niedawno postanowiła bowiem podzielić się z innymi zdjęciem z organizowanych przez nią zawodów w wędkowaniu. Widać na niej, że tego dnia towarzyszył jej - znany z czwartej serii - Zbigniew. Chociaż para ta wzięła udział w programie w zupełnie innym czasie, to zdążyli się jednak poznać i - jak widać - bardzo polubić.

Do opublikowanego zdjęcia Anna zamieściła krótki opis: "Dzisiejszy, pełen atrakcji dzień dobiegł końca... Puchar już w rękach zwycięzcy. Co niektórzy goście zostaną nieco dłużej. Można powiedzieć więc, że impreza troszkę się przeciągnie".

W komentarzach internauci nie omieszkali nawiązać do tego, że obok Anny pojawił się sympatyczny rolnik: "Miło Państwa widzieć!","Pasujecie do siebie", "Piękna z Was para".

Do niektórych wpisów odniosła się Anna, która wyraźnie zaznaczyła, że ze Zbigniewem łączy ich wyłącznie przyjaźń: "Para przyjaciół, tak w woli ścisłości".
Jak widać, "Rolnik szuka żony" to program, dzięki któremu nawiązują się nie tylko trwałe związki, ale też prawdziwe przyjaźnie. Czy podobnie będzie w przypadku uczestników kolejnej edycji? O tym przekonamy się już niebawem!


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy