Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Uczestnik o związku z innym mężczyzną

Po finale ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiły się plotki, jakoby jeden z dawnych uczestników programu spotykał się z mężczyzną. Sebastian Zaremba, którego telewidzowie pamiętają z czwartego sezonu reality show, zdecydował się osobiście zabrać głos.

Sebastian z "Rolnik szuka żony 4"

Po finale ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" w hotelu położonym nieopodal Piotrkowa Trybunalskiego miała odbyć się impreza, na którą licznie przybyli uczestnicy najnowszego oraz poprzednich sezonów randkowego hitu Telewizji Polskiej.

"Rolnik szuka żony": Sebastian jest w związku z mężczyzną?

Jak poinformował Pomponik, wśród ponad czterdziestu gości był Sebastian Zaremba, który na wspólną zabawę miał ponoć przyjść ze swoim partnerem.

"Sebastian, jeden z kandydatów z czwartej edycji programu, przyjechał z... chłopakiem! Ciekawie razem wyglądali. Do programu poszedł, by znaleźć żonę. Dzisiaj żyje z mężczyzną" - pisał portal, powołując się na swojego informatora.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Sebastian zabrał głos w sprawie plotek

Wieści o tym, jakoby kandydat z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" był obecnie w związku z mężczyzną, rozeszły się po sieci w ekspresowym tempie. Z prośbą o komentarz w tej sprawie do Sebastiana zwrócił się JastrząbPost. W rozmowie z portalem mężczyzna stanowczo zdementował niedawne doniesienia na temat jego orientacji seksualnej.

"Przyjechałem tam sam i bawiłem się tylko z dziewczynami. Ktoś rozpuszcza ohydne plotki, bo miałem powodzenie na tej imprezie, a panie siadały mi na kolanach. Może to z zazdrości?" - stwierdził Zaremba.

Ponadto uczestnik "Rolnika..." wyjawił, że do hotelu pod Piotrkowem Trybunalskim przyjechał przede wszystkim dla Agaty Rusak, która wcześniej była partnerką Łukasza Sędrowskiego z piątej edycji show.

"To właśnie dla niej tam pojechałem. Chcieliśmy się bliżej poznać. Na szczęście i Agata, i ja mamy poczucie humoru i takie plotki na mój temat nie robią na nas wrażenia. Jeszcze nie raz pokażemy się razem i może wszystko się uspokoi" - powiedział portalowi JastrząbPost.

Zobacz również: 

Twórca "Samych swoich" nie żyje. Miał 91 lat

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama