Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Uczestniczka w ciąży

Małgorzata Borysewicz, którą widzowie poznali w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", jest w ciąży! Rolniczka podzieliła się tą cudowną nowina za pośrednictwem Instagrama.

Małgorzata Borysewicz, którą widzowie poznali w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", jest w ciąży! Rolniczka podzieliła się tą cudowną nowina za pośrednictwem Instagrama.
Paweł i Małgorzata wkrótce powitają na świecie drugie dziecko /Gałązka /AKPA

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie to para, którą uczucie połączyło w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Zakochani cieszą się ogromną popularnością i sympatią widzów nawet po zakończeniu emisji show. Ich uczucie przetrwało próbę czasu, a szczęśliwe małżeństwo już wkrótce przywita na świecie kolejne dziecko. Informację o ciąży rolniczka ogłosiła 26 maja - przy okazji życzeń dla swojej mamy zdradziła internautom, że spodziewa się drugiej pociechy. 

"Dzis dzien Mam, moje swieto jakby nie było. To tez dzien, gdy swojej mamie chce powiedziec dziekuje za wszystko. Dziekuje tez Wam, ze trzymaliscie kciuki, przed nami troche czasu do 2 szczescia! Ale cieszymy sie ogromniascie! Wszystkie momenty macierzynstwa maja swoj urok, jednak usłyszec od swojego dziecka słowo MAMA zmiekczyłoby najwiekszego twardziela, kocham te momenty wszystkie!" (pisownia oryginalna) - zakomunikowała rolniczka.

Reklama

"Rolnik szuka żony" doczekał się już sześciu edycji i kilku szczęśliwych par! Jedna z nich to właśnie Gosia i Paweł Borysewiczowie. Przypomnijmy, w 4. edycji show miłość odnalazła Małgorzata, która - jako rolniczka - zgłosiła się do udziału w programie.

Swoją osobą zwróciła uwagę Pawła, a mężczyzna postanowił odpowiedzieć na jej wizytówkę, pisząc list. Historia ich miłości rodziła się na oczach widzów "Rolnika..." i miała szczęśliwy finał przed ołtarzem. Na początku 2019 roku na świat przyszedł ich synek - Ryszard, a już wkrótce pojawi się kolejny maluch w rodzinie.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy