Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Uczestniczka programu na zdjęciu z Rafałem Brzozowskim!

Gdy widzowie czekają na nowe odcinki programu: "Rolnik szuka żony" w TV, uczestnicy show nie próżnują! Na Instagramie jednej z bohaterek pojawiło się zdjęcie, które ujawnia ich kolejne działania.

"Rolnik szuka żony". Uczestnicy 8. edycji

Chociaż finał 8. sezonu wciąż pozostaje słodką tajemnicą produkcji, to już wiadomo, że trójkę bohaterów "RszŻ" zobaczymy w innym hicie TVP! Jedna z rolniczek – Elżbieta Czabator – opublikowała bowiem na Instagramie zdjęcie prosto z planu projektu: "Jaka to melodia?". Tym samym zdradziła, że szykuje się specjalny odcinek z udziałem rolników!

Oprócz Eli na fotografii widać również dwójkę innych uczestników: Kamilę oraz Kamila. Nie zabrakło także prowadzącego "Jakiej to melodii?": Rafała Brzozowskiego.

Reklama

8. edycja programu: "Rolnik szuka żony" to ich czas! Uczestnicy "RszŻ"  szybko stali się rozpoznawalni, a widzowie chętnie sprawdzają ich konta w sieci, tym samym poszukując "przecieków" na temat kolejnych odcinków. 

"Jaka to melodia?": Elżbieta, Kamila i Kamil w programie

Wiele wskazuje na to, że Kamila, Elżbieta oraz Kamil wkrótce pojawią się w TV w nieco innym wydaniu! Prawdopodobnie wspomniani rolnicy wzięli udział w nagraniach do specjalnego odcinka muzycznego programu, który prowadzi właśnie Rafał Brzozowski

Na opublikowanej fotografii widać, że wszystkim dopisywały humory! Na razie nie wiadomo, kiedy specjalna odsłona show pojawi się w telewizji, ale z pewnością będzie to nie lada gratka dla fanów "RszŻ". Sama Ela przyznała w opisie, że praca nad odcinkiem była fantastyczną przygodą ze wspaniałymi ludźmi. 

To nie pierwszy raz, kiedy uczestnicy programu: "Rolnik szuka żony" zawitali do studia "Jakiej to melodii?": wcześniej w odcinku specjalnym wzięli udział również: Grzegorz Bardowski, Seweryn Nowak oraz Piotr Kościesza.

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony 8": "Rolnik szuka żony": Ilona na zdjęciu z przystojnym mężczyzną. Co ich łączy?    

"Rolnik szuka żony": "Rolnik szuka żony": Będzie 9. edycja. TVP ogłosiła casting  

"Rolnik szuka żony 8": Gorąco u Krzysztofa i Bogusi 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje