Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

​"Rolnik szuka żony": Szymon oświadczył się Agnieszce!

Szymon Łopacki, jeden z bohaterów trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", oświadczył się Agnieszce, która była kandydatką na żonę Łukasza. Jak to się zaczęło?

Szymon Łopacki, jeden z bohaterów trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", oświadczył się Agnieszce, która była kandydatką na żonę Łukasza. Jak to się zaczęło?
Agnieszka i Szymon - kolejna para, ktora połączył program "Rolnik szuka żony" /TVP

Szymon wyznał, że poznał Agnieszkę tuż po zakończeniu nagrywania finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony 3", kiedy to przypadkowo wszedł do pokoju, w którym były kandydatki na żonę Łukasza, czyli Patrycja, Ania i właśnie Agnieszka.

"Atmosfera w tym pokoju była taka nieciekawa, a Agnieszka strasznie mnie wkurzyła" - stwierdził Szymon w specjalnym odcinku "Rolnik szuka żony", który widzowie TVP1 obejrzeli w Boże Narodzenie.

"Potem to już się samo potoczyło. Szaleję za tą dziewczyną, choć widzimy się dopiero trzeci raz" - dodał rolnik.

Reklama

Jak podaje tygodnik "Rewia", związek Agnieszki i Szymona rozwijał się od tamtego czasu i w końcu młody rolnik postanowił oświadczyć się swej wybrance. Nie tak dawno Szymon poprosił o rękę Agnieszkę, a ich ślub ma się odbyć jeszcze w tym roku.

"Ten program kończy się dla mnie najpiękniej jak mógł. Poznałem niesamowitą dziewczynę" - wyznał Szymon w specjalnym odcinku "Rolnik szuka żony".

"Tak zakochana to jeszcze nie byłam. Z nikim tak świetnie się jeszcze nigdy nie dogadywałam. To ten mężczyzna, którego szukałam. Każdej parze tego życzę" - oświadczyła Agnieszka. "Może początkowo ludzie gubią się w tym programie, ale potem się odnajdują" - dodała.

Szczęśliwej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Agnieszka i Szymon to już czwarta para, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Do tej pory trzy pary stanęły już na ślubnym kobiercu. W czerwcu 2017 roku ślub wzięli Kasia i Dawid z trzeciej edycji programu (zobacz zdjęcie i poznaj szczegóły).

W 2016 roku ślub wzięli Grzegorz i Anna oraz Agnieszka i Robert. Obie pary dochowały się potomstwa - Grzegorz i Anna mają syna Jana (urodził się w wigilię 2016 roku), a Agnieszka i Robert - Tomasza (urodził się w Prima Aprillis 2017).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL