Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Seweryn związał się z inną? Co z Marleną?

Miała być miłość od pierwszego wejrzenia, a doszło do... rozstania? Już od pewnego czasu w mediach krążą informacje na temat zakończenia związku Seweryna i Marleny, czyli najgłośniejszej pary szóstej edycji programu: "Rolnik szuka żony". Wiele wskazuje na to, że bohaterowie nie są już razem, a rolnik miał zamieszkać z nową partnerką.

Seweryn ma już nową miłość?

"Rolnik szuka żony" to prawdziwy hit TVP! Obecnie widzowie mogą śledzić szóstą odsłonę show, w której bohaterowie poszukują szczęścia w miłości, a wspiera ich w tym prowadząca - Marta Manowska.

Za nami odcinek, w którym rolnicy dokonali wyboru odpowiedniej kandydatki, w efekcie pojawiły się następujące pary: Adrian i Ilona, Sławomir i Marta, Jakub i Anna, Seweryn i Marlena. Nieco wcześniej z udziału w dalszej części show zrezygnował Waldemar, który nie zaprosił do siebie żadnej z zainteresowanych nim pań.

Reklama

Nie ulega wątpliwości, że najwięcej emocji wśród widzów wzbudzają relacje: Jakuba i Anny oraz Seweryna i Marleny. O ile w przypadku pierwszej z par odbiorcy z zachwytem obserwują rozwijającą się znajomość, o tyle w przypadku kolejnego z rolników i wybranej przez niego florystki komentarze są już podzielone. Wprawdzie nie brakuje głosów wsparcia, ale pośród nich coraz częściej pojawia się również nuta niepewności. Jakiś czas temu wśród internautów pojawiły się bowiem wpisy sugerujące, że... para nie jest już razem!

"Z tego co mi wiadomo Seweryn nie będzie z nią, bo on ma inną i spotykają się poza kamerami" - można przeczytać w komentarzach na oficjalnych profilach programu.

W związku z tym emocjonująco zapowiada się kolejny odcinek show - po czułych gestach i poważnych rozmowach rolnicy udadzą się bowiem do pań z rewizytą. Co ciekawe, w zapowiedzi niedzielnej odsłony "Rolnika: widać było... zapłakaną Marlenę! Zdaniem czujnych obserwatorów jej zachowanie może świadczyć o tym, że Seweryn jednak nie udał się do wybranki.

Magazyn "Na żywo" z kolei podaje, że związek pary od dawna należy już do przeszłości, a rolnik miał już zamieszkać z nową dziewczyną! Jak podaje magazyn, podczas kręcenia finałowego odcinka między Sewerynem i Marleną czuć było napięcie. Sama uczestniczka nie chciała zdradzić powodu ich rozstania, a teraz jedyne, czego pragnie, to spokój.

Kim jest nowa wybranka Seweryna? Według informacji krążących w mediach, rolnik poznał ją przez wspólnych znajomych. Co więcej, nowa dziewczyna rolnika - pochodząca z miasteczka znajdującego się nieopodal miejscowości, w której mieszka Seweryn - miała się już do niego wprowadzić! Na ile doniesienia te są prawdziwe? Tego na razie nie wiadomo, gdyż ani Seweryn, ani Marlena nie skomentowali oficjalnie tych informacji.

Odpowiedzi na wiele pytań przyniosą z pewnością kolejne odcinki programu "Rolnik szuka żony", emitowane w każdą niedzielę o godz. 21:15 w TVP 1!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***
RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje