Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Seweryn rozstał się z dziewczyną?

Seweryn z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" w finałowych odcinkach podzielił się radosną nowiną o nowej miłości. Czyżby teraz znów był wolny? Mógł go zdradzić ten szczegół...

Czy ta relacja należy już do przeszłości?

Seweryn Nowak dał się poznać jako jeden z bohaterów 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnik zgłosił się do show, by znaleźć towarzyszkę na resztę życia, a na jego "wizytówkę" odpowiedziało mnóstwo pań! Mężczyzna do swojego gospodarstwa zaprosił: Joannę, Dianę oraz Marlenę i wydawało się, że to właśnie z ostatnią kandydatką połączy go coś więcej.

Reklama

Niestety, ostra kłótnia Seweryna i Marleny na trwałe zapisała się w historii "Rolnika..." jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych wątków, a swojego zdziwienia takim zachowaniem Nowaka i Bazylczuk nie kryła w finale nawet sama prowadząca show - Marta Manowska.

W ostatnim odcinku szóstej edycji programu zarówno Seweryn, jak i Marlena przyznali, iż są już w nowych związkach. W świątecznej odsłonie show rolnik pojawił się z piękną Magdaleną, a zakochani - którzy razem zamieszkali - wyglądali na bardzo szczęśliwych.

"Dużo bardziej dojrzała kobieta, która mnie urzekła swoją osobowością"  -  przyznał Seweryn w jednym z wywiadów.

Czy jednak i ta relacja uczestnika show należy już do przeszłości?

Kilka miesięcy temu Seweryn zadebiutował także w mediach społecznościowych, zakładając konto na Instagramie i publikując tam romantyczne kadry z ukochaną. Również partnerka rolnika od czasu do czasu "przemycała" kadry z Nowakiem.

Teraz okazało się jednak, że konto uczestnika "Rolnika..." zostało skasowane, a z profilu  Magdaleny zniknęły ich wspólne zdjęcia. Czy to oznacza koniec ich miłości, czy może zakochani doszli do wniosku, iż nie chcą więcej dzielić się łączącym ich uczuciem w sieci?

Za tym drugim rozwiązaniem może przemawiać niedawna aktywność Magdaleny na InstaSotries, gdzie zamieściła ujęcia zapraszające do skorzystania z usług agroturystycznych należących do Seweryna. Jak jest więc w rzeczywistości między zakochanymi?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

***Zobacz także***

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6