Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Paweł Bodzianny i Marta Paszkin zaręczeni!

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin - ulubiona para 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" - szykuje się do ślubu. "Gratulacje z okazji zaręczyn" - taki post pojawił się na oficjalnym profilu show TVP.

"Szukał rolnik żony i znalazł ♥️ Cudowna, wyjątkowa i najlepsza Marta Paszkin powiedziała TAK!" - napisał na Instagramie Paweł.

Paweł i Marta byli ulubioną parą fanów programu. Ich związek rozwija się wspaniale. Para planuje wspólną przyszłość, zaczynają od wspólnego mieszkania. Myślą również o ślubie i dzieciach.

"Marta wniosła do mojego życia taki spokój o przyszłość. Nie wiem, jak bez niej wyglądałaby moja przyszłość. Pewnie zostałbym sam z krowami i nie założyłbym rodziny, o której tak marzyłem" - powiedział rolnik w ubiegłorocznym, specjalnym odcinku "Rolnik szuka żony".

Reklama

"Bałam się, jak to będzie, ale Stefania bardzo polubiła się z Pawłem. Wiem, że on zapraszając mnie wiedział, że mam dziecko, ale mogło być różnie. Jak patrzę na nich, kiedy się bawią, to koi moje nerwy i wszystkie moje troski odpływają. Ona to rozumie. Tłumaczyłam jej, że mama nie chce być sama. Teraz jestem spokojna, jest to rozczulające i piękne" - dodała jego ukochana Marta.

Warto dodać, że jest to jedna z dwóch par, której udało się stworzyć trwałą relację po ostatniej odsłonie programu; miłość odnalazła jeszcze Magdalena, która jest w związku z Jakubem. Dawid, Józef oraz Maciej - czyli pozostali rolnicy z 7. edycji - zakończyli sezon jako single.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL