Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Paulina na najnowszych zdjęciach zachwyciła internautów

Chociaż od momentu zakończenia piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" minęło już sporo czasu, widzowie wciąż interesują się losami bohaterów produkcji TVP. Nie inaczej jest w przypadku miłosnych zawirowań Łukasza, Agaty i Pauliny.

O tym, że relacja Łukasza i Agaty była bardzo burzliwa, świadczyć mogły emocjonalne wypowiedzi uczestniczki show. W programie wyjawiła bowiem, że Łukasz kontaktował się z nią nawet w przerwach między nagrywaniem odcinków, a ostatecznie - wybrał Agatę, rozstając się z Pauliną w dość nieelegancki sposób.

"Współczuję Agacie, będzie przez ciebie płakała. Wybrałeś ją, bo jest słaba. Boisz się takich kobiet jak ja. Boisz się silnych kobiet, bo nie masz jaj!" - przyznała w finałowym spotkaniu z rolnikiem.

Zgodnie z przewidywaniami Pauliny, związek Łukasza i Agaty ostatecznie nie przetrwał...

Reklama

Kandydatka Łukasza trudne chwile ma już jednak za sobą. Paulina chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami. Trzeba przyznać, że Paulina prezentuje się świetnie, a promienny uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Ostatnio odrzucona przez rolnika Łukasza kandydatka Agata wrzuciła do sieci najnowsze zdjęcie, a w opisie odniosła się do życiowych wyborów.

"Często stajemy przed wyborem "dobre lub lepsze"... Oczywiste jest to że wolimy wybrać to "lepsze"... Ale gdy osiągnięcie tego "lepszego" wymaga więcej wysiłku i poświęceń, często zniechęcamy się, wolimy ostatecznie wybrać krótszą i łatwiejszą drogę..." - pisze Paulina.

"Sobie samej to powtarzam i również mówię to Wam - mimo że nie jest łatwo, mimo że jest strach, osiągaj swoje cele, realizuj marzenia... Jak to babcia/mama powiadała - strach ma wielkie oczy. Więc uśmiechnij się i rób swoje!" - kończy swój pełen optymizmu wpis.

Internauci i tym razem pozostawili wiele komentarzy, w których nie szczędzili komplementów.

"Śliczności", "Piękna jak zawsze", "Super wyglądasz", "Pięknie pani Paulinko" - czytamy pod zdjęciem.


Jak widać, dalsze losy bohaterów "Rolnika..." wciąż cieszą się ogromnym zainteresowanie widzów. A kto tym razem skradnie ich serca?

Tego dowiemy się już jesienią - we wrześniu "Rolnik szuka żony" powróci na telewizyjne ekrany.

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje