Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Niezwykła metamorfoza Małgosi!

Małgorzata Borysewicz przeszła sporą metamorfozę. Uczestniczka czwartej edycji "Rolnik szuka żony" schudła 20 kg w zaledwie kilka miesięcy! Swoim osiągnięciem pochwaliła się na Instagramie. Przemiana robi wrażenie!

Małgosia Borysewicz pochwaliła się niedawno swoją metamorfozą. Uczestniczka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła na jednym z InstaStories, że udało jej się schudnąć 20 kilogramów, które przytyła podczas ciąży. 

Co więcej, Małgosia osiągnęła to w zaledwie pół roku. Wszystko dzięki trzymaniu diety. Jak dodała, w najbliższym czasie nie zamierza z niej jeszcze rezygnować.

"Dalszą dietę stosuję dlatego, że chciałabym jeszcze dwa kilogramy schudnąć i przywrócić dawną proporcję" - mówiła Małgosia z "Rolnika" w swojej relacji na Instagramie.

Reklama


Jak widać mobilizacja i wytrwałość popłacają.

Małgosia i Paweł z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" to jedna z popularniejszych par. Para poznała się właśnie za sprawą programu TVP. 

Mają już za sobą ślub, a mniej więcej pół roku temu urodziło im się pierwsze dziecko. Niedługo po porodzie młoda mama i jej mąż Paweł pochwalili się rodzinnymi zdjęciami na Instagramie. Ich synek ma na imię Ryszard.

Autor: Adrianna Raszyk

RMF
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | metamorfoza | Małgorzata i Paweł

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy