Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Najnowsze zdjęcie Małgorzaty z piątej edycji trafiło do sieci

Małgorzata, jedna z uczestniczek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", postawiła na śmiałą zmianę w wyglądzie. Zdjęcie "przed" i "po" wstawiła na swój instagramowy profil. Internauci od razu zareagowali!

Małgorzata, jedna z uczestniczek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", postawiła na śmiałą zmianę w wyglądzie. Zdjęcie "przed" i "po" wstawiła na swój instagramowy profil. Internauci od razu zareagowali!
Małgorzata i Jan w piątej edycji "Rolnik szuka żony". Wydawało się, że para stworzy udany związek /TVP /materiały prasowe

Małgorzata była jedną z kandydatek Jana, który zgłosił się do piątej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Słynący z dość specyficznego podejścia do związku bohater nie ukrywał, że wszystkie goszczące u niego panie bardzo mu się podobają, a w konsekwencji pozwalał sobie na flity z każdą z nich.

Finalnie wybrał "Małgonię", jednak ich związek szybko przeszedł do historii. Mężczyzna niezbyt elegancko zachował się podczas finałowego spotkania z bohaterkami programu. Wówczas, nie tylko Małgorzata, ale i Marta Manowska nie kryły zaskoczenia jego słowami...

Reklama

Wiele wskazuje na to, że sama Małgorzata dość szybko zamknęła ten rozdział, skupiając się bardziej na sobie. Kobieta od pewnego czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzieląc się z internautami kadrami z prywatnego życia.

Chociaż na razie nic nie wiadomo na temat jej życia uczuciowego, to pewne jest, że wybranka Jana postanowiła zmienić swój wygląd. Świadczyć mogą o tym zdjęcia, jakie ostatnio pojawiły się w jej internetowej galerii. W zestawieniu fotografii sprzed trzech lat z obecną podobizną widać, że Małgorzata bardzo się zmieniła!

W opisie do zdjęć Małgorzata przyznała, że sama dostrzega u siebie sporą przemianę.

"2016 / 2019. Tylko trzy lata różnicy a widzę u siebie wielkie zmiany, przecież nawet rok temu wyglądałam zupełnie inaczej. W środku też się pozmieniało a raczej poukładało. Wystarczyło zaufać sobie, otworzyć się na zmiany i działać; myślę że cdn...".


Użytkownicy, obserwujący jej profil, w komentarzach przyznawali, że są pod ogromnym wrażeniem takiej przemiany. Oto niektóre komentarze!

"Dojrzale, kobieco, pięknie Pani Małgosiu".

"Wygląda Pani przepięknie! Gratuluję metamorfozy. Zazdroszczę wdzięku. Kobieta z klasą".

"Wyglądasz jak dojrzała, świadoma, pewna siebie kobieta. Super".

Jak widać, widzowie wciąż chętnie sprawdzają, co słychać u bohaterów wcześniejszych odsłon "Rolnika...". A jak potoczą się losy bohaterów kolejnej, szóstej już edycji programu? Tego dowiemy się już po wakacjach. Pierwszy odcinek szóstej edycji już we wrześniu w TVP1.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy