"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Mikołaj ogłosił zaręczyny!

Podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony" w studiu pojawiła się nowa, nieznana wcześniej osoba. Kto zaprosił tajemniczą kobietę i kim ona jest?

Czyją rękę zdobi ten zaręczynowy pierścionek? Zdjęcie z oficjalnego profilu programu "Rolnik szuka żony"

Wspólnie z Martą Manowską przy świątecznym stole zasiedli Małgorzata, Karol, Piotr oraz Zbigniew z czwartej edycji programu, a także bohaterowie poprzednich serii - Robert i Agnieszka, Grzegorz i Ania oraz dwóch Zbyszków.

Reklama

Gościem był również Mikołaj z najnowszej edycji, choć nie pojawił się ani w zwiastunie ani na zdjęciach zapowiadających ten odcinek. Już wiadomo, dlaczego. To miała być niespodzianka!

Podczas specjalnego odcinka programu "Rolnik szuka żony" [emisja 25 grudnia w TVP1 - red.] okazało się, że Mikołaj poznał kobietę, z którą zamierza spędzić resztę swego życia. Jak to się zaczęło?

"Uwierzyłem w twoje słowa, bo powiedziałaś, że miłość czyha za rogiem i trzeba tylko umieć ją znaleźć" - powiedział Mikołaj do Marty Manowskiej.

"Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem nawet ją zaczepiać czy snuć marzenia o związku" - opowiadał rolnik.

"Po tym, jak nie wybrał żadnej z pań, spotkaliśmy się chyba przypadkowo, porozmawialiśmy troszeczkę i jakoś tak wyszło między nami" - dodała Marta.

"Czekałem na taką kobietę! Taką, która spełniałaby moje wyobrażenia o życiu. Marta jest wolna, nie obciążona niczym, jest bardzo szczera. Wiem, że to jest ideał" - oświadczył Mikołaj.

"Jest facetem inteligentnym, z poczuciem humoru. To taki człowiek, na którym można polegać" - wyznała ukochana rolnika.

Parę dzieli spora różnica wieku. "Jest zdecydowanie młodsza ode mnie, nie chcę nawet mówić, o ile lat" - przyznał 72-letni Mikołaj.

Na koniec rolnik zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem: "W święta zaręczamy się!".