Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska bez makijażu!

Marta Manowska postanowiła zaprezentować się w zupełnie naturalnym wydaniu. Prowadząca program: "Rolnik szuka żony" tym samym pokazała, jak wygląda bez makijażu, a internauci nie przeszli obok tego obojętnie. Jak dziennikarka prezentuje się w "wakacyjnej" wersji?

Marta Manowska

Marta Manowska jest prowadzącą programu "Rolnik szuka żony" od samego jego początku. Obecnie widzowie mogą śledzić już 8. sezon produkcji TVP, w którym rolnicy oraz rolniczki szukają miłości.

Zdjęcia do odcinków zostały nakręcone już jakiś czas temu, co oznacza, że gwiazda ostatnio miała chwilę wolnego. Marta Manowska postanowiła więc wykorzystać ten czas, udając się na zagraniczny urlop. Chociaż piękna prezenterka nie zdradziła miejsca swojego pobytu, to zamieszczane przez nią zdjęcia i relacje mówiły jedno: było magicznie! 

Reklama

Gospodyni "Rolnika" wprawdzie wspomniany wyjazd ma już niemal całkowicie za sobą, ale niezmiennie chętnie o nim wspomina. Na Instagram Marty Manowskiej trafiły bowiem kolejne kadry, na których prezentuje swój wakacyjny wygląd. Najnowsza fotografia ukazuje gwiazdę Telewizji Polskiej bez makijażu, co nie umknęło uwadze czujnych internautów.

Marta Manowska zdobywa popularność na Instagramie

Marta Manowska bez makijażu prezentuje się znakomicie, nie dziwią więc komentarze pozostawione przez użytkowników sieci; dominują w nich komplementy. "Takie naturalne z miłością"; "Super pani wygląda"; "Brawo, to jest kobiecość, piękno w tym świecie sztuczności, ideału fałszu, zakłamania (…)"; "Piękna, naturalna kobieta" - czytamy w komentarzach.

Marta Manowska należy do grona gwiazd, które cenią sobie prywatność. Stąd też prowadząca takie programy jak: "Rolnik szuka żony""Sanatorium miłości"  i "The Voice Senior" unika komentowania doniesień m.in. o jej życiu uczuciowym. W zamian za to dzieli się z fanami kolorowymi migawkami ze swojego życia, a każdy jej ruch jest chętnie komentowany w sieci. 

Martę Manowską na szklanym ekranie zobaczymy już w najbliższą niedzielę: 31 października, gdy TVP 1 wyemituje nowy odcinek "Rolnika...".

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony 8": Czy Kamil, najmłodszy uczestnik show znajdzie miłość?

"Rolnik szuka żony": Skandal wokół programu. Jeden z uczestników zdradził szokujące szczegóły produkcji 

"Rolnik szuka żony 8": Jak mieszka Stanisław? To prawdziwa rezydencja

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7 | Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje