Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Małgosia urodzi córkę czy syna? Paweł zdradził płeć dziecka

W ubiegły piątek, 28 września, odbył się ślub Małgosi i Pawła z czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Wiadomo, że para spodziewa się dziecka. Na świat przyjdzie syn czy córka? Oni już to wiedzą!

Na swym profilu na Instagramie Paweł ujawnił płeć ich pierwszego dziecka. Pod zdjęciem w strojach ślubnych mężczyzna napisał: "Maż, żona i syn".

Na zdjęciu Małgosia i Paweł stoją przytuleni na łące, trzymając się za ręce.

A zatem syn! Gratulujemy!!!

O tym, że para ma wziąć ślub widzowie programu "Rolnik szuka żony" dowiedzieli się w pierwszym odcinku najnowszej, piątej edycji programu TYP. Małgosia i Paweł ujawnili wtedy również, że wkrótce będą rodzicami.

"Dostaliśmy piękny prezent. Zostaniemy rodzicami" - powiedział Paweł. Wzruszona Małgosia dodała, że to "uwieńczenie ich wszystkich marzeń".

Reklama

Wymarzony ślub para wzięła 28 września. O tym wydarzeniu na swym Instagramie poinformowała Marta Manowska. Informację podano również na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Na swym profilu na Instagramie Paweł przypomniał list, który 29 kwietnia 2017 roku napisał do Małgosi. Od tego wszystko się zaczęło.

"Dziękujemy Wam za wsparcie. I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. Rolnik szuka żony spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu" - dodała Małgosia.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy