Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł! Kolejny ślub bohaterów programu

Małgosia i Paweł z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" właśnie stanęli na ślubnym kobiercu. Zdjęcie ze ślubu pary zamieściła na Instagramie prowadząca program, Marta Manowska.

Gosia i Paweł z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" to para, która wzbudzała od początku najwięcej sympatii. 

"Oświadczyłem się Małgosi, a ona zgodziła się zostać moją żoną. Dostaliśmy piękny prezent - zostaniemy rodzicami" - ujawnił przed kamerami Paweł w pierwszym odcinku piątej edycji "Rolnik szuka żony". 

"To uwieńczenie naszych wszystkich marzeń, takich życiowych" - dodała wzruszona Małgosia.


To już piąty ślub uczestników programu "Rolnik szuka żony".

W 2016 roku na ślubnym kobiercu stanęli Grzegorz i Anna oraz Agnieszka i Robert. Obie pary dochowały się potomstwa - Grzegorz i Anna mają syna Jana (urodził się w wigilię 2016 roku), a Agnieszka i Robert - Tomasza (urodził się w prima aprillis 2017).

Po ślubie są również bohaterowie trzeciej edycji programu - Kasia i Dawid. Ich przypadek jest jednak szczególny.

Reklama

Katarzyna była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki. Jednak żadne z nich nie zostało wybrane przez rolników. Los połączył ich przypadkowo.

Ostatecznie para wzięła ślub 14 czerwca 2017. W kwietniu 2018 na świat przyszła córeczka pary.

Tydzień temu, 21 września, odbył się z kolei ślub 73-letniego Mikołaja z "Rolnik szuka żony 4" z młodszą od niego o ponad 30 lat Martą.

Przypomnijmy, że informacja o tym, że para ma zamiar się pobrać pojawiła się w pierwszym odcinku piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wybranką Mikołaja jest kobieta, którą poznał już po programie.

Mikołaj ogłosił swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4" w grudniu 2017 roku.

"Czekałem na taką kobietę! Taką, która spełniałaby moje wyobrażenia o życiu. Wiem, że to jest ideał" - oświadczył Mikołaj. "Jest facetem inteligentnym, z poczuciem humoru. To taki człowiek, na którym można polegać" - wyznała ukochana rolnika.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL