Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Małgorzata spodziewa się drugiego dziecka! Jak się czuje? Jak wygląda?

Małgorzata Borysewicz, bohaterka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", spodziewa się drugiego dziecka. Jak czuje się w drugiej ciąży?

Małgorzata Borysewicz, bohaterka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", spodziewa się drugiego dziecka. Jak czuje się w drugiej ciąży?
Paweł i Małgorzata, bohaterowie "Rolnik szuka żony 4". Tak bohaterka wyglądała, kiedy była w ciąży po raz pierwszy /Gałązka /AKPA

Małgorzata Borysewicz kilka dni temu ujawniła, że jest w ciąży. Na swym profilu na Instagramie zamieściła w Dzień Matki zdjęcie, na którym widać jej okrągły brzuszek.

W niedzielę, 31 maja, uczestniczka programu TVP zamieściła kolejne zdjęcie, które wzbudziło zachwyt internautów. Małgorzata wygląda kwitnąco. Widać, że służy jej druga ciąża.

"Pięknie wyglądasz, gratuluję i spokoju i zdrówka wam życzę", "Wyglądasz ślicznie, dzidziuś jest łaskawy", "Przepięknie Pani wygląda!", "Piękna Mama, śliczna sukienka. Miło patrzeć na Wasze szczęście" - piszą internauci.

Reklama

Gosia i Paweł z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" to para, która wzbudzała od początku najwięcej sympatii. 

O tym, że para ma wziąć ślub widzowie programu "Rolnik szuka żony" dowiedzieli się na początku września 2018 roku, w pierwszym odcinku piątej edycji programu TVP. Małgosia i Paweł ujawnili wtedy również, że wkrótce będą rodzicami.

"Oświadczyłem się Małgosi, a ona zgodziła się zostać moją żoną. Dostaliśmy piękny prezent. Zostaniemy rodzicami" - wyznał Paweł. "To uwieńczenie naszych wszystkich marzeń" - dodała wzruszona Małgosia.

Ślub Małgosi i Pawła odbył się 28 września 2018 roku.

24 lutego 2019 rolniczka urodziła syna Ryszarda. Teraz Małgorzata i Paweł czekają na drugie dziecko. Będzie syn czy córka?

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL