Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Krzysztof ożeni się z Bogusią?

Czy Krzysztof z programu "Rolnik szuka żony" niebawem ożeni się z poznaną w show TVP Bogusią? Na oficjalnych portalach aż huczy od doniesień na temat zalegalizowania związku rolnika i jego wybranki.

Czy Krzysztof z programu "Rolnik szuka żony" niebawem ożeni się z poznaną w show TVP Bogusią? Na oficjalnych portalach aż huczy od doniesień na temat zalegalizowania związku rolnika i jego wybranki.
Krzysztof ożeni się z Bogusią? /materiały prasowe

"Rolnik szuka żony": Krzysztof i Bogusia biorą ślub?

Co wydarzy się w nowych odcinkach programu "Rolnik szuka żony"? Niektórzy już to wiedzą! Mimo iż dalsze losy bohaterów to oficjalnie słodka tajemnica produkcji, to do mediów trafiły już pierwsze doniesienia o "życiu po show" jednego z uczestników.

Krzysztof w ostatnio wyemitowanym odcinku show nie ukrywał, że Bogusia stała się dla niego bardzo ważna. Z tego też powodu rolnik najpierw pożegnał Swietłanę, a potem nie protestował, kiedy z dalszego udziału w programie zrezygnowała jego kolejna kandydatka - Kasia.

Krzysztof pożegnał ją i zajął się Bogusią. "Dał mi czas, żebym mogła ochłonąć z emocji. Z sercem podszedł do tego. Widział, że to bardzo przeżyłam" - wyznała Bogusia.

Reklama

Rolnik bardzo zaangażował się w tę relację. "Jestem teraz szczęśliwy. Nie mogę w to uwierzyć. Lubię z nią przebywać, kocham ją. Myślę że to jest ta kobieta" - oświadczył podekscytowany. "Coś tam się zaczyna dziać. To jest w moim życiu coś niesamowitego. Myślę, że to uczucie będzie się pogłębiać" - wyznała szczęśliwa kobieta.

Widzowie byli nieco zdziwieni takim tempem u Krzysztofa, co wyrazili w komentarzach. Także tam pojawiło się sporo nieoficjalnych doniesień na temat dalszego rozwoju relacji Bogusławy i Krzysztofa...

"Rolnik szuka żony 8": Internauci o Krzysztofie

Sekcja komentarzy szybko wypełniła się wpisami, stając się areną do wymiany informacji. Zdaniem niektórych użytkowników sieci związek Bogusi i rolnika szybko wkroczył na kolejny etap, a zakochani planują rychły ślub! Ceremonia miałaby odbyć się jeszcze w tym roku.

"Zawrotne tempo", "Szybko się Krzyś zakochał", Miłość niedowiarki, bo za miesiąc biorą ślub", "Ponoć już są zaręczeni i niebawem ślub" - pisali fani.

Czy doniesienia o zalegalizowaniu związku uczestnika 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" okażą się prawdą? Na razie próżno szukać potwierdzenia słów internautów w oficjalnych źródłach.

Czytaj więcej:

Legenda kina ukarana grzywną za rasistowskie uwagi!

To będzie hit Ligi Mistrzów? Powrót Dariusza Szpakowskiego!

Skoki narciarskie w TVN! Kto poprowadzi studio?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL