Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Kim jest nowa miłość Grzegorza?

Za nami kolejny ślub pary, która poznała się w programie: "Rolnik szuka żony"! Na weselu Kasi i Piotra - uczestników czwartej edycji - pojawiło się sporo "rolników" z innych odsłon show. Wśród nich był także Grzegorz, któremu partnerowała piękna brunetka...

Co to był za ślub! W piątek Kasia i Piotr, czyli para, która poznała się i pokochała w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", powiedziała sobie sakramentalne "tak"! Zakochani są już szczęśliwymi rodzicami synka Aleksa, a teraz postanowili zalegalizować swój związek.

Reklama

W tym szczególnym dla nich dniu nie zabrakło przyjaciół z produkcji show, w którym się poznali, z Martą Manowską na czele. Wśród gości weselnych pojawili się również m.in. Łukasz Sędrowski oraz Adam Kraśko, który relacjonował uroczystość w mediach społecznościowych.

Na opublikowanych zdjęciach widać, że znanemu z czwartej odsłony show Grześkowi towarzyszyła piękna brunetka. Wiele wskazuje więc na to, że uczestnik "Rolnika...", który w programie oddał swe serce jasnowłosej Dorocie, znów jest zakochany!

W programie Grzegorz od początku nie ukrywał, że drobna blondynka od razu wywarła na nim ogromne wrażenie. W finale edycji zakochani potwierdzili, że są razem, ale jakiś czas  później okazało się, że ich związek jednak nie przetrwał.

O tym, że serce przystojnego rolnika ponownie jest zajęte, świadczyć może jego aktywność w mediach społecznościowych. Jego instagramowa galeria zdjęć od pewnego czasu zapełnia się bowiem fotografiami, na których pozuje z nową partnerką o imieniu Gabriela.

Wiadomo też, że para tworzy szczęśliwy związek już od kilku miesięcy - potwierdza to majowy facebookowy wpis wybranki rolnika, w którym oznaczyła Grzegorza jako swojego partnera. Myślicie, że kolejny uczestnik programu niebawem stanie na ślubnym kobiercu?


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4