Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr już po ślubie

W piątek, 2 sierpnia, sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Kasia i Piotr z programu "Rolnik szuka żony". Para ma już synka Aleksa, jednak teraz postanowili, że czas się pobrać! Zobacz zdjęcia z uroczystości.

Już od pięciu lat na ekranach telewizorów gości program "Rolnik szuka żony"! Dzięki show Telewizji Polskiej miłość znalazło kilka par, a niedawno odbył się ślub jednej z nich.

Kasia i Piotr poznali się w czasie 4. edycji programu, uczucie które pojawiło się wtedy między nimi było na tyle silne, że zaledwie kilka miesięcy po skończeniu emisji, para przywitała na świecie swojego synka Aleksa. Teraz Kasia i Piotr postanowili iść o krok dalej i powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Ceremonia odbyła się w okolicach Makowa Mazowieckiego i pojawili się na niej rodzina i przyjaciele pary. Wśród gości nie mogło również zabraknąć Marty Manowskiej, a także uczestników programu "Rolnik szuka żony", między innymi Adama Kraśki, Zbigniewa z 3 edycji, Zbyszka, Mikołaja i Karola z 4., a także Jana, Krzysztofa, Łukasza i Grzegorza z 5 edycji.

Reklama

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL