Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Kasia i Dawid mają córeczkę

Kolejna para z produkcji TVP "Rolnik szuka żony" doczekała się potomstwa. Tym razem rodzicami zostali Kasia i Dawid, bohaterowie trzeciej edycji programu.

Kasia i Dawid w dniu ślubu - 14 czerwca 2017 roku

Szczęśliwą nowiną z internautami podzielili się twórcy programu na oficjalnym profilu "Rolnika..." na Facebooku.

Reklama

"Kochani! Z dumą donosimy, że nasza rolnicza rodzina znowu się powiększyła., gdyż na świat przyszła piękna córeczka Kasi i Dawida" - czytamy w komunikacie.

"Dumny ojciec informuje, że już na pierwszy rzut oka dziewczynka zdradza rozliczne talenty i nieprzeciętną urodę".

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!!!

Od razu posypały się również gratulacje od fanów programu. Oto niektóre z nich, zamieszczone na Facebooku (pisownia oryginalna).

"Piękna historia, która pokazuje, że miłość rządzi się swoimi prawami :) Wszyscy się dziwili, że tak szybko zaręczyny, ślub, teraz dziecko... A oni na przekór wszystkim pokazują, jak pięknie rozkwitają :) Super, oby tak dalej! Wszystkiego dobrego!".

"Tylko oni nie pisali do siebie listu :p. Poznali się jako kandydaci innych rolników :). Szczęścia życzę ".

"Gratulacje dla rodziców córeczki i dużo zdrówka dla mamusi i malutkiej".

"Czasami nie trzeba dużo myśleć, kalkulować tylko po prostu posłuchać głosu serca".

"Gratulacje dla szczęśliwych rodziców , zdrówka życzę dla małej księżniczki".

Kiedy Katarzyna i Dawid napisali listy do bohaterów programu "Rolnik szuka żony 3", nie sądzili, że los spłata im takiego figla. Katarzyna była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki. Jednak żadne z nich nie zostało wybrane przez rolników. Los połączył ich przypadkowo.

W finałowym odcinku programu, podczas rozmowy z prowadzącą Martą Manowską para opowiedziała, jak zaczął się ich związek.

"Nasze losy tak się potoczyły, że już po pierwszych nagraniach wracaliśmy razem. Kasi uciekł pociąg i odwiozłem ją pod dom" - mówi Dawid. "Mieliśmy jednak wtedy inne zobowiązania... Po powrocie z gospodarstwa Szymona, Dawid napisał do mnie i zapytał, jak po nagraniach. Potem on wrócił po swoich i mieliśmy okazję, żeby się wymienić wrażeniami. To było pierwsze spotkanie, potem było kolejne" - dodaje Kasia.

"Tak to się potoczyło, że dzisiaj jesteśmy razem. Postanowiliśmy ułożyć sobie życie" - przyznaje Dawid. "Chcemy zaryzykować i pójść dalej. Jesteśmy zaręczeni" - dodała Kasia, pokazując pierścionek. Ostatecznie para wzięła ślub 14 czerwca 2017 roku.

Kasia i Dawid to już trzecia para z programu "Rolnik szuka żony", która stanęła na ślubnym kobiercu i trzecia, która ma dziecko.

W 2016 roku ślub wzięli Grzegorz i Anna oraz Agnieszka i Robert. Obie pary dochowały się potomstwa - Grzegorz i Anna mają syna Jana (urodził się w wigilię 2016 roku), a Agnieszka i Robert - Tomasza (urodził się w Prima Aprillis 2017).


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2