Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kasia i Dawid już po ślubie!

Kolejna para z produkcji TVP "Rolnik szuka żony" już po ślubie. Tym razem sakramentalne "tak" powiedzieli sobie przed ołtarzem Kasia i Dawid, bohaterowie trzeciej edycji programu.

Kasia i Dawid w dniu ślubu, fot. z oficjalnego profilu programu "Rolnik szuka zony" / M. Lipiński

Informacja o ślubie Kasi i Dawida pojawiła się 15 czerwca na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku.

"Redakcja programu Rolnik szuka żony ma zaszczyt zawiadomić, że wczoraj sakramentalne 'tak' powiedzieli sobie Kasia i Dawid. Naszej (trzeciej już) młodej parze życzmy dużo szczęścia i miłości" - brzmi komunikat.

Para pobrała się zatem 14 czerwca, nietypowo, bo w środę. Szczegóły i miejsce ceremonii nie są znane.

Na Facebooku pojawiło się już prawie 500 komentarzy internautów, gratulujących ślubu młodej parze.

Reklama

Kiedy Kasia i Dawid napisali listy do bohaterów programu "Rolnik szuka żony 3", nie sądzili, że los spłata im takiego figla. Katarzyna była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki. Jednak żadne z nich nie zostało wybrane przez rolników. Los połączył ich przypadkowo. Takiej sytuacji w programie jeszcze nie było.


W finałowym odcinku trzeciej edycji programu, podczas rozmowy z prowadzącą Martą Manowską para opowiedziała, jak zaczął się ich związek.

"Nasze losy tak się potoczyły, że już po pierwszych nagraniach wracaliśmy razem. Kasi uciekł pociąg i odwiozłem ją pod dom" - opowiadał Dawid. "Mieliśmy jednak wtedy inne zobowiązania... Po powrocie z gospodarstwa Szymona, Dawid napisał do mnie i zapytał, jak po nagraniach. Potem on wrócił po swoich i mieliśmy okazję, żeby się wymienić wrażeniami. To było pierwsze spotkanie, potem było kolejne" - dodała Kasia.

Tak to się potoczyło, że dzisiaj jesteśmy razem. Postanowiliśmy ułożyć sobie życie" - przyznał Dawid. "Chcemy zaryzykować i pójść dalej. Jesteśmy zaręczeni" - oświadczyła Kasia, pokazując pierścionek.

Kasia i Dawid to już trzecia para z programu "Rolnik szuka żony", która stanęła na ślubnym kobiercu.

W 2016 roku ślub wzięli Grzegorz i Anna oraz Agnieszka i Robert. Obie pary dochowały się potomstwa - Grzegorz i Anna mają syna Jana (urodził się w wigilię 2016 roku), a Agnieszka i Robert - Tomasza (urodził się w Prima Aprillis 2017).

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!!!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje