Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Jakub rozstał się z partnerką? Szczere słowa!

Jakub Napierała z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie jest już w związku? W mediach pojawiły się nowe doniesienia o życiu miłosnym uczestnika show - wiele wskazuje na to, że rolnik rozstał się z dotychczasową partnerką.

W sieci pojawiła się informacja o rozstaniu uczestnika 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" ze swoją ukochaną.

Jak podają media, Kuba pojawił się na wieczornym live przyjaciół z programu - Ilony i Adriana i wraz z nimi odpowiadał na pytania internautów. W pewnym momencie miało paść zapytanie o status związku bohaterka "Rolnika", na co ten potwierdził, że obecnie nie znajduje się w żadnej relacji.

"Jesteś w związku? Nie. Czy miłość kwitnie? Nie" - odpowiadał zdawkowo Jakub.

Niestety wspomniane nagranie "na żywo" nie zostało zapisane przez Adriana w postaci instagramowego wpisu, ale informację o zmianach w życiu Napierały podał m.in. portal "Party".

Reklama

Jakub skradł serca widzów programu "Rolnik szuka żony 6" swoją otwartością i dobrym sercem. W show rolnik szczególną uwagę zwrócił na Anię, która odpowiedziała na jego zgłoszenie, wysyłając list. Ania i Kuba szybko nawiązali nić porozumienia, a w finale zdradzili, że tworzą parę.

Niestety kilka miesięcy później pojawiły się wieści o ich rozstaniu, a drogi Jakuba i Ani się rozeszły. Jakiś czas później Jakub przyznał, że znów jest zakochany.

Rolnik dba jednak o swoją prywatność, przez co o jego nowym związku wiadomo było niewiele. Teraz wiele wskazuje na to, że i ta relacja należy już do przeszłości.

Autor: Sabina Obajtek
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL