Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Historia Zbigniewa z trzeciej edycji. "Poflirtować lubię"

"Ja poflirtować lubię, pogadać. Ale są pewne granice. Ktoś mnie w telewizji jakoś postrzega, ale wcale tak nie jest" - mówi Zbigniew Pyda, bohater trzeciej edycji w szczerej rozmowie z Martą Manowską, zawartej w książce "Rolnik szuka żony".

"Ja poflirtować lubię, pogadać. Ale są pewne granice. Ktoś mnie w telewizji jakoś postrzega, ale wcale tak nie jest" - mówi Zbigniew Pyda, bohater trzeciej edycji w szczerej rozmowie z Martą Manowską, zawartej w książce "Rolnik szuka żony".
Zbigniew Pyda z trzeciej edycji programu będzie gościem świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" /AKPA

"To jest moje życie. I mam swoje zasady. Jeśli ktoś coś przeżyje, to postępuje według pewnych zasad. Ktoś mi może zarzucić, że jestem jakiś fircyk. Ale to wcale tak nie jest, potrafiłem coś w życiu osiągnąć" - opowiada Zbigniew Pyda w książce Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony".

Flirciarz, podrywacz, pewny siebie lekkoduch. Tak o nim mówiono. To był z pewnością najbardziej wyrazisty bohater trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy Zbigniew (wdowiec, 57 lat) naprawdę szukał partnerki w programie?

"Flirtuję troszkę, to jest taka moja zagrywka. Żeby coś wyczuć, żeby kobieta się otworzyła. A dopiero później, w dalszym pokazywaniu, okazuje się, jaka ona jest" - wyznaje rolnik w książce Marty Manowskiej.

Reklama

Zbigniew dostał sporo listów i ostatecznie do swego gospodarstwa zaprosił Łucję, Irenę i Bogusię. Łucja jako pierwsza opuściła dom Zbigniewa. Kiedy rolnik przyznał, że woli młodsze kobiety, postanowiła natychmiast odejść z programu. Ostatecznie Zbigniew wybrał Irenę, którą od początku nieustannie adorował.

"Najlepiej czuję się z Irenką. Z Bogusią to by mi było bardzo ciężko. Ona chciałaby zawładnąć wszystkim i sterować, a ja sobie na to nie pozwolę" - mówił w programie rolnik.

Zbigniew wspominał, że myśli nawet o ślubie: "Widzę się u boku Irenki. Mogę powiedzieć, że jestem trochę zakochany". "Skoro tak mówi, to znaczy, że traktuje mnie bardzo poważnie. To miłe, ja też chciałabym zmienić swoje życie" - twierdziła Irena.

Kiedy wydawało się, że wszystko zakończy się happy endem, związek Zbigniewa i Ireny rozpadł się... To była z pewnością największa niespodzianka i rozczarowanie tej edycji programu.

Irena nie kryła rozczarowania. "Myślę, że sytuacja pomiędzy nami powoli zmierza do zakończenia związku. Spodziewałam się tego. Zbigniew nie jest ostatnim mężczyzną na świecie" -  oświadczyła.

Jak tę sytuację Zbigniew skomentował w książce Marty Manowskiej?

"Nie ukrywam. Byłem z Irenką szczęśliwy. Podobała mi się. Ale później troszeczkę nam nie wyszło. Niestety. Czasem lepiej wcześniej, niż później" - opowiada rolnik.

"Z Bogusią zabrakło uczucia. Tego dogłębnego, żeby pójść dalej. Łucja troszeczkę męcząca mi się wydawała. Do Irenki poczułem więcej. Ale charakter. I tego zaufania zabrakło. Najważniejsze są szacunek i zaufanie. To wszystko. Po co tam kogoś urazić. Coś nie zagrało" - dodał enigmatycznie.

W trakcie wizyty bohaterów trzeciej edycji programu"Rolnik szuka żony" w "Dzień Dobry TVN" Zbigniew wyznał, że "trudno jest wybrać tak od razu".

"Dla nas to było za mało czasu... Kandydatki były świetne, podobały mi się, ale żeby tak związać się na stałe, na dobre i na złe, to nie jest takie proste. To nie jest taka łatwa sprawa" - stwierdził rolnik.

Zbigniew przyznał w książce "Rolnik szuka żony", że nie narzeka na brak powodzenia. Kobiety wciąż piszą do niego listy, a niektóre nawet go odwiedzają. "Przychodzą nawet do biura. Na to sobie pozwalają" - zdradza.

Czy program coś zmienił w życiu Zbigniewa? Czy znalazł już tę jedyną? Tego dowiemy być może już niebawem. Mężczyzna będzie gościem Marty Manowskiej w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony 4". Przy wspólnym stole zasiądą Małgorzata, Karol, Piotr oraz Zbigniew z czwartej edycji programu, a także bohaterowie poprzednich serii - Robert i Agnieszka, Grzegorz i Ania oraz dwóch Zbyszków - Pyda i Klawikowski. Zabraknie jedynie Mikołaja z najnowszej edycji.

Specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony" TVP1 wyemituje w Boże Narodzenie - w poniedziałek, 25 grudnia.

Książkowe wydanie popularnego programu TVP1 "Rolnik szuka żony" autorstwa Marty Manowskiej pojawiło się w księgarniach 2 października 2017. Na książkę składają się rozmowy z trzynastoma uczestnikami produkcji TVP, m.in. Łukaszem Siebersem, Adamem Kraśko, Zbyszkiem Klawikowskim, Grzegorzem Bardowskim i Moniką Jezior. Książkę wydało Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników.

Tymczasem trwa nabór do piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie produkcji oraz na profilu "Rolnika..." na Facebooku.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama