Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony". Grzegorz oświadczył się swojej wybrance

To wspaniałe wieści dla wszystkich tych, którzy kibicowali Grzegorzowi z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Wiele wskazuje na to, że przystojny uczestnik niebawem zmieni stan cywilny, gdyż informacja o zaręczynach pojawiła się na jego profilu w mediach społecznościowych.

Kilka dni temu na ślubnym kobiercu stanęła kolejna para, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr ślubowali sobie miłość i wierność, a w tym szczególnym dniu towarzyszyli im przyjaciele z innych edycji show.

Wśród nich nie zabrakło bohatera piątej serii - Grzegorza, któremu partnerowała tajemnicza piękność. Teraz okazuje się, że niebawem i oni zalegalizują swój związek! Grzegorz, który w programie oddał swe serce Dorocie, ale finalnie przez pewien czas znów był kawalerem, oświadczył się swojej wybrance i został przyjęty!

Reklama

"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz, aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej" - napisał uczestnik piątej edycji "Rolnika...", przy okazji publikując zdjęcia z narzeczoną prezentującą piękny pierścionek.

Pod postem Grzegorza pojawiło się bardzo wiele gratulacji i życzeń. Internauci nie ukrywali, że bardzo się cieszą szczęściem rolnika: "Piękna para; Grześ, dużo szczęścia!", "Piękna para, Grzesiu super facet, powodzenia wam życzę i szczęścia", "Gratulacje. Najsympatyczniejszy uczestnik programu. Dużo szczęścia", "Widać szczęście w oczach, gratuluję".

Wybranką Grzegorza jest ciemnowłosa Gabriela, a para tworzy szczęśliwy związek już od kilku miesięcy. O tym, że uczestnik show odnalazł miłość, świadczyć może także jego instagramowa galeria zdjęć, w której nie brak uroczych kadrów z ukochaną. A jak powiedzie się kolejnym bohaterom "Rolnika..."? Tego dowiemy się już po wakacjach, kiedy szósta edycja z Martą Manowską jako prowadzącą zagości na ekranach telewizorów.


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL