Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Do kiedy można wysyłać listy?

Znamy już rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 6. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Potencjalni uczestnicy wciąż czekają na listy od zainteresowanych nimi kandydatek. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 24 maja.

Znamy już rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 6. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Potencjalni uczestnicy wciąż czekają na listy od zainteresowanych nimi kandydatek. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 24 maja.
Marta Manowska zachęca, aby wysylać listy do rolników (fot. z oficjalnego profilu programu na Facebooku) /materiały prasowe

W Poniedziałek Wielkanocny widzowie TVP1 poznali kandydatów 6. edycji programu "Rolnik szuka żony": Roberta, Jakuba, Pawła, Sławomira, Waldemara, Adriana, Sebastiana, Seweryna i Marka.

Robert ma 23 lata i jest najmłodszym uczestnikiem w historii dotychczasowych edycji programu. Najstarszy uczestnik to 57-letni Marek. Jego małżeństwo rozpadło się po 25 latach, ale czwórka dzieci została razem z nim. Marek podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Rolnicy oprócz codziennej pracy w gospodarstwie udzielają się społecznie i rozwijają swoje pasje.

Reklama

Pochodzący z Kujaw, 34-letni Sławomir pracę na roli z powodzeniem łączy z zawodem strażaka. Posiada uprawnienia pszczelarskie, interesuje się motoryzacją i hobbystycznie wędkuje. Sławomir po trzech latach samotności zdecydował się zgłosić do programu. Ma nadzieję, że spotka kobietę, której będzie mógł zaufać i spędzić z nią resztę życia.

Mieszkający na Mazowszu Waldemar, poza prowadzeniem gospodarstwa, jest również organistą, agentem ubezpieczeniowym i ojcem dwójki dzieci. Po 15 latach małżeństwa i 6 latach samotności jest gotowy na nowy związek. Poszukuje kobiety dojrzałej, rozsądnej, zaangażowanej w życie rodzinne. Nie przeszkadza mu też rozwód, czy dzieci z poprzednich związków. Wygląd nie jest dla niego najważniejszy.

Pięciu rolników, którzy otrzymają najwięcej listów, powalczy w kolejnym etapie programu. Jedynie autorki listów ze zdjęciami mogą zostać zaproszone przez wybranego rolnika na spotkanie. Produkcja zapewnia, że wszystkie listy trafią do adresatów, niezależnie od tego, czy dany rolnik znajdzie się we wcześniej wspomnianej "piątce".

"W Rolniku miałam już szczęście widzieć wiele szczęśliwie zakończonych historii, a każda z nich zaczęła się od jednego listu. Szczerze wierzę, że i tym razem naszym uczestnikom uda się odnaleźć prawdziwą miłość i szczęście" - zachęca do wysyłania listów ze zdjęciami prowadząca program Marta Manowska.

Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.rolnikszukazony.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres: Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121, z dopiskiem (imię rolnika).

6. edycję programu "Rolnik szuka żony" Telewizja Polska wyemituje jesienią.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama