Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Dlaczego Stanisław występuje sam?

Stanisław Pytlarz w programie: "Rolnik szuka żony" przed kamerami występuje głównie sam, podczas gdy inni uczestnicy mogą liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. Co doprowadziło do takiej sytuacji? W mediach pojawiły się nowe doniesienia na ten temat.

Stanisław Pytlarz, uczestnik 8. edycji programu "Rolnik szuka żony"

Stanisław Pytlarz, uczestnik 8. edycji  programu "Rolnik szuka żony 8", od momentu pojawienia się w TV mierzy się z wieloma głosami wyrażającymi niezadowolenie widzów. 26-letni mężczyzna został bowiem przedstawiony jako dość skryta osoba, która waży słowa, co w konsekwencji daje oszczędne wypowiedzi. Dodatkowo – podczas gdy innych rolników wspiera rodzina oraz znajomi – Stanisław występuje przed kamerami sam.

Reklama

Wcześniej wiele wskazywało na to, że była to decyzja bliskich Staszka, którzy nie chcieli występować publicznie. 

Teraz pojawiły się nowe informacje sugerujące zupełnie inny powód! Jak donosi portal: "Pomponik.pl", taki ruch zasugerowała rolnikowi... produkcja!

"Rolnik szuka żony": Kogo wybierze Stanisław? [ODCINEK 10.]

Stanisław w programie: "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki: Teresę, Roksanę i Olę. Do tej pory widzowie nie poznali ostatecznego wyboru rolnika, który przed kamerami nie ukrywał swojej niepewności. Jak podaje "Pomponik", taki obrót spraw w programie wywołał lawinę pytań i komentarzy skierowanych także w stronę bliskich mężczyzny.

Kogo wybierze Stanisław? Jak przebiegną rewizyty u pozostałych bohaterów programu? Co jeszcze się wydarzy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już w najbliższą niedzielę - 21 listopada! Wtedy Telewizja Polska pokaże 10. odcinek programu: "Rolnik szuka żony". Emisja o godz. 21:15.

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony 8": Nagranie finałowego odcinka 

"Rolnik szuka żony 8": Rolniczki wybrały, Krzysztof się oświadczył [9.odcinek] 

"Rolnik szuka żony 8": "Rolnik szuka żony": Ilona na zdjęciu z przystojnym mężczyzną. Co ich łączy?    

"Rolnik szuka żony 8": Gorąco u Krzysztofa i Bogusi 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje