Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Dlaczego się rozstali?

O tym, że Agata i Łukasz z piątej edycji programu: "Rolnik szuka żony" nie są już razem, wiadomo od dawna. Wciąż jednak w sieci pojawia się wiele zapytań o przyczyny ich rozstania. Niedawno głos w sprawie postanowiła wziąć była już narzeczona rolnika i dosadnie odpowiedziała jednej z internautek...

To nie był odpowiedni dla niej mężczyzna?

Piąta edycja programu: "Rolnik szuka żony" obfitowała w wiele emocji. Oo pierwszych spotkaniach i zauroczeniach nadszedł czas nawet na... zaręczyny! Właśnie na taki krok zdecydował się Łukasz, a jego wybranka - Agata - z radością przyjęła jego oświadczyny. Wydawało się więc, że para ta wspólnie spędzi resztę życia, jednak życie boleśnie zweryfikowało te plany.

Kilka miesięcy temu czujni internauci zauważyli, że zarówno u Agaty, jak i u Łukasza próżno było szukać wspólnych zdjęć, które wcześniej dosyć często pojawiały się na ich profilach w mediach społecznościowych. Chociaż oficjalnie ani rolnik, ani jego kandydatka nie potwierdzili rozstania, wiele wskazywało na to, że ich związek należy już do historii.

Reklama

Sama Agata dość mocno ograniczyła swoją aktywność w sieci, jednak od pewnego czasu coraz częściej dzieli się z internautami kadrami z jej życia. Niedawno zdradziła, że wybrała się na krótki urlop na Mazury oraz że spotkała się z innymi uczestnikami "Rolnika...". Użytkownicy sieci nie dawali jednak za wygraną i po raz kolejny zadali pytanie o przyczyny zakończenia związku z Łukaszem. Tym razem piękna wybranka rolnika postanowiła im odpowiedzieć!

W swoich słowach Agata raz jeszcze wyjaśniła, że unika publicznego komentowania jej rozstania: "Takie pytania osobiste proszę zadawać w wiadomościach, a nie w komentarzach, bo, jak można było zauważyć, nie odpowiadam publicznie ze zrozumiałych względów. Pozdrawiam wszystkich ciekawskich".

Inna pani stwierdziła, że Łukasz "nie był odpowiednim mężczyzną, a pytanie to jest nie na miejscu", na co Agata zareagowała emotikonami przedstawiającymi przyklaśnięcie oraz kciuk w górę. Zdecydowana większość internautów bardziej zwróciła jednak uwagę na fakt, że bohaterka ujęć wygląda bardzo promiennie, a wakacyjny wyjazd sprawił, że na jej twarzy zagościł uśmiech.

"Ślicznie, tak trzymaj", "Super", "Jesteś prześliczna" - czytamy w komentarzach. Jak widać, dalsze losy uczestników show: "Rolnik szuka żony" wciąż mocno interesują widzów. A co przyniesie nam nadchodząca, szósta już edycja? Tego dowiemy się jesienią, gdy hit TVP z Martą Manowską w roli prowadzącej powróci na telewizyjne ekrany.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje