Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Diana przeszła metamorfozę

Diana, uczestniczka 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Seweryna. Po zakończeniu produkcji TVP kobieta stała się aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się właśnie metamorfozą. Sprawdźcie, jak wygląda!

"Rolnik szuka żony 6": Marlena, Seweryn i Diana

W szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się sporo ciekawych osób. Wśród nich znalazła się Diana, która napisała list do Seweryna.

Reklama

Kobieta gościła w gospodarstwie młodego rolnika, jednak finalnie ich znajomość zakończyła się tuż po tym, jak Diana przyłapała mężczyznę na kłamstwie. Okazało się, że Seweryn ukrył fakt, że kontaktował się z inną uczestniczką (Marleną) poza kamerami.

Chociaż przygoda z programem TVP nie była dla Diany do końca udana, to nie zabrakło także miłych akcentów. Z mediów społecznościowych wiadomo, iż uczestniczka "Rolnika..." zaprzyjaźniła się z Natalią, która także zgłosiła się do szóstej edycji.

Dodatkowo Diana zyskała też grono fanów, śledzących jej dalsze poczynania w sieci, a ona chętnie dzieli się z nimi nowymi kadrami. Na jednym z niedawno opublikowanych zdjęć widać, iż Diana zdecydowała się na metamorfozę.

Diana postanowiła nieco odświeżyć swoją dotychczasową fryzurę, rezygnując z brązu na rzecz czarnego koloru włosów.

Chociaż w "Rolniku..." dała się właśnie poznać w czerni, to jakiś czas później z niego zrezygnowała. Teraz, jak widać na zamieszczonym zdjęciu, Diana postawiła na kolejną zmianę, znów decydując się na ciemniejszy odcień.

"Śliczna mała czarna", "Jest bomba!", "W czarnym to typowa Diana, jaką poznałam" - piszą użytkownicy.

Te komentarze świadczą o tym, że zmiana przypadła do gustu internautom. A wam, jak się podoba?

Autor: Sabina Obajtek
Przeczytaj cały artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6