Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Diana odważnie odsłoniła biust!

Tym zdjęciem uczestniczka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" z pewnością zwróciła uwagę niejednego internauty. Diana pokazała się w wieczorowej sukni z dość głębokim dekoltem. Efekt? Zobaczcie sami!

Diana na swoim Instargamie zamieszcza sporo zdjęć. Oto jedno z nich!

Spora grupa widzów już odlicza dni do startu jesiennej ramówki TVP, gdyż na telewizyjnych ekranach pojawi się oczekiwana kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony". Produkcję będzie można oglądać w telewizyjnej "Jedynce", a Marta Manowska po raz siódmy wcieli się w rolę prowadzącej.

Reklama

W oczekiwaniu na nowy, siódmy już sezon, odbiorcy chętnie sprawdzają, co dzieje się w życiu uczestników, którzy pojawili się we wcześniejszych odsłonach.

Jedną z kandydatek, która walczyła o serce Seweryna, była Diana. Jej uroda, a także sposób bycia urzekły internautów, którzy wciąż śledzą jej losy na Instagramie. Wiadomo, że chociaż Diana miłości w programie nie znalazła, to zyskała przyjaźń z Natalią, która była kandydatką Sławomira.

W miniony weekend Diana była gościem na ślubie, a zdjęciem w wieczorowej sukni postanowiła podzielić się z internautami. Uwagę zwraca m.in. dość odważnie odsłonięty dekolt bohaterki ujęcia, a także jej nieco zamyślony wyraz twarzy

"Czekając na swój własny ślub... dziś jako osoba towarzysząca" - napisała Diana.

Pod zdjęciem Diany w takim wydaniu nie mogło zabraknąć komplementów, a także wielu ciepłych słów od internautów.

"Dianko, wyglądasz idealnie", "Petarda!", "No pięknie, zjawiskowo", "Ślicznie wyglądasz, styl i klasa", "Jak modelka" - czytamy w komentarzach.

Co ciekawe, Diana miała już kiedyś możliwość wcielenia się w rolę panny młodej, jednak nie był to jej ślub, a targi ślubne, na których występowała jako modelka.

W której odsłonie podoba się wam bardziej?

Autor: Sabina Obajtek
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony