Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Cztery wesela i...

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" do ołtarza popędziło już czterech uczestników programu TVP. To jednak nie koniec ślubnych atrakcji.

Ostatni "rolniczy" ślub: 72-letni Mikołaj z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" z małżonką

W 2016 roku na ślubnym kobiercu stanęli Grzegorz i Anna oraz Agnieszka i Robert. Obie pary dochowały się potomstwa - Grzegorz i Anna mają syna Jana (urodził się w wigilię 2016 roku), a Agnieszka i Robert - Tomasza (urodził się w prima aprillis 2017).

Po ślubie są również bohaterowie trzeciej edycji programu - Kasia i Dawid. Ich przypadek jest jednak szczególny.

Reklama

Kiedy Kasia i Dawid napisali listy do bohaterów programu "Rolnik szuka żony 3", nie sądzili, że los spłata im takiego figla. Katarzyna była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki. Jednak żadne z nich nie zostało wybrane przez rolników. Los połączył ich przypadkowo.

W finałowym odcinku programu, podczas rozmowy z prowadzącą Martą Manowską para opowiedziała, jak zaczął się ich związek.

"Nasze losy tak się potoczyły, że już po pierwszych nagraniach wracaliśmy razem. Kasi uciekł pociąg i odwiozłem ją pod dom" - mówi Dawid. "Mieliśmy jednak wtedy inne zobowiązania... Po powrocie z gospodarstwa Szymona, Dawid napisał do mnie i zapytał, jak po nagraniach. Potem on wrócił po swoich i mieliśmy okazję, żeby się wymienić wrażeniami. To było pierwsze spotkanie, potem było kolejne" - dodaje Kasia.

"Tak to się potoczyło, że dzisiaj jesteśmy razem. Postanowiliśmy ułożyć sobie życie" - przyznaje Dawid. "Chcemy zaryzykować i pójść dalej. Jesteśmy zaręczeni" - dodała Kasia, pokazując pierścionek. Ostatecznie para wzięła ślub 14 czerwca 2017. W kwietniu 2018 na świat przyszła córeczka pary.

Kilka dni temu odbył się ślub 73-letniego Mikołaja z "Rolnik szuka żony 4" oraz młodszej od niego o ponad 30 lat Marty.

Przypomnijmy, że informacja o tym, że para ma zamiar się pobrać pojawiła się w pierwszym odcinku piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wówczas widzowie dowiedzieli się, że już niebawem ślub weźmie 73-letni Mikołaj, a jego wybranką jest kobieta, którą poznał już po programie.

Mikołaj ogłosił swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4" w grudniu 2017 roku. Jak poznał Martę? "Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem nawet ją zaczepiać czy snuć marzenia o związku" - opowiadał rolnik. "Po tym, jak nie wybrał żadnej z pań, spotkaliśmy się chyba przypadkowo, porozmawialiśmy troszeczkę i jakoś tak wyszło między nami" - dodała Marta.

"Czekałem na taką kobietę! Taką, która spełniałaby moje wyobrażenia o życiu. Marta jest wolna, nie obciążona niczym, jest bardzo szczera. Wiem, że to jest ideał" - oświadczył Mikołaj. "Jest facetem inteligentnym, z poczuciem humoru. To taki człowiek, na którym można polegać" - wyznała ukochana rolnika.

To jednak nie koniec! Szykuje się także piąty "rolniczy" ślub.

Gosia i Paweł z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" to para, która wzbudzała od początku najwięcej sympatii. Ich związek przetrwał, a teraz czeka ich wielkie życiowe wyzwanie.

"Oświadczyłem się Małgosi, a ona zgodziła się zostać moją żoną. Dostaliśmy piękny prezent - zostaniemy rodzicami" - ujawnił przed kamerami Paweł w pierwszym odcinku piątej edycji "Rolnik szuka żony". 

"To uwieńczenie naszych wszystkich marzeń, takich życiowych" - dodała wzruszona Małgosia.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama