Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Cztery wesela i...

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" do ołtarza popędziło już czterech uczestników programu TVP. To jednak nie koniec ślubnych atrakcji.

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" do ołtarza popędziło już czterech uczestników programu TVP. To jednak nie koniec ślubnych atrakcji.
Ostatni "rolniczy" ślub: 72-letni Mikołaj z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" z małżonką /Andrzej Zdanowicz / Polska Press /East News

W 2016 roku na ślubnym kobiercu stanęli Grzegorz i Anna oraz Agnieszka i Robert. Obie pary dochowały się potomstwa - Grzegorz i Anna mają syna Jana (urodził się w wigilię 2016 roku), a Agnieszka i Robert - Tomasza (urodził się w prima aprillis 2017).

Po ślubie są również bohaterowie trzeciej edycji programu - Kasia i Dawid. Ich przypadek jest jednak szczególny.

Kiedy Kasia i Dawid napisali listy do bohaterów programu "Rolnik szuka żony 3", nie sądzili, że los spłata im takiego figla. Katarzyna była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki. Jednak żadne z nich nie zostało wybrane przez rolników. Los połączył ich przypadkowo.

Reklama

W finałowym odcinku programu, podczas rozmowy z prowadzącą Martą Manowską para opowiedziała, jak zaczął się ich związek.

"Nasze losy tak się potoczyły, że już po pierwszych nagraniach wracaliśmy razem. Kasi uciekł pociąg i odwiozłem ją pod dom" - mówi Dawid. "Mieliśmy jednak wtedy inne zobowiązania... Po powrocie z gospodarstwa Szymona, Dawid napisał do mnie i zapytał, jak po nagraniach. Potem on wrócił po swoich i mieliśmy okazję, żeby się wymienić wrażeniami. To było pierwsze spotkanie, potem było kolejne" - dodaje Kasia.

"Tak to się potoczyło, że dzisiaj jesteśmy razem. Postanowiliśmy ułożyć sobie życie" - przyznaje Dawid. "Chcemy zaryzykować i pójść dalej. Jesteśmy zaręczeni" - dodała Kasia, pokazując pierścionek. Ostatecznie para wzięła ślub 14 czerwca 2017. W kwietniu 2018 na świat przyszła córeczka pary.

Kilka dni temu odbył się ślub 73-letniego Mikołaja z "Rolnik szuka żony 4" oraz młodszej od niego o ponad 30 lat Marty.

Przypomnijmy, że informacja o tym, że para ma zamiar się pobrać pojawiła się w pierwszym odcinku piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wówczas widzowie dowiedzieli się, że już niebawem ślub weźmie 73-letni Mikołaj, a jego wybranką jest kobieta, którą poznał już po programie.

Mikołaj ogłosił swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4" w grudniu 2017 roku. Jak poznał Martę? "Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem nawet ją zaczepiać czy snuć marzenia o związku" - opowiadał rolnik. "Po tym, jak nie wybrał żadnej z pań, spotkaliśmy się chyba przypadkowo, porozmawialiśmy troszeczkę i jakoś tak wyszło między nami" - dodała Marta.

"Czekałem na taką kobietę! Taką, która spełniałaby moje wyobrażenia o życiu. Marta jest wolna, nie obciążona niczym, jest bardzo szczera. Wiem, że to jest ideał" - oświadczył Mikołaj. "Jest facetem inteligentnym, z poczuciem humoru. To taki człowiek, na którym można polegać" - wyznała ukochana rolnika.

To jednak nie koniec! Szykuje się także piąty "rolniczy" ślub.

Gosia i Paweł z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" to para, która wzbudzała od początku najwięcej sympatii. Ich związek przetrwał, a teraz czeka ich wielkie życiowe wyzwanie.

"Oświadczyłem się Małgosi, a ona zgodziła się zostać moją żoną. Dostaliśmy piękny prezent - zostaniemy rodzicami" - ujawnił przed kamerami Paweł w pierwszym odcinku piątej edycji "Rolnik szuka żony". 

"To uwieńczenie naszych wszystkich marzeń, takich życiowych" - dodała wzruszona Małgosia.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama