Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Co z szóstą edycją? Oficjalny komunikat!

W niedzielę, 29 października, tuż przed emisją siódmego odcinka programu "Rolnik szuka żony 5" ogłoszono, że powstanie szósta edycja produkcji TVP.

W niedzielę, 29 października, tuż przed emisją siódmego odcinka programu "Rolnik szuka żony 5" ogłoszono, że powstanie szósta edycja produkcji TVP.
Bohaterowie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony 5" /AKPA

Jeszcze nie skończył się piąty sezon "Rolnik szuka żony", a już ogłoszono nabór do szóstej edycji programu.

"Jeżeli jesteś rolnikiem stanu wolnego, poszukujesz życiowego partnera to zapraszamy do udziału w szóstej edycji programu Rolnik szuka żony TVP" - taki komunikat pojawił się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Kolejna seria show pojawi się na antenie TVP1 jesienią 2019 roku.

Jakie są zasady? Takie same, jak poprzednio. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na oficjalnej stronie programu "Rolnik szuka żony", napisać kilka słów o sobie i dołączyć zdjęcie.

Marta Manowska spotka się tylko z wybranymi kandydatami, a rezultaty jej wizyt widzowie telewizyjnej Jedynki zobaczą w zaplanowanym na Wielkanoc odcinku zerowym.

Reklama

Jak internauci skomentowali zapowiedź szóstej edycji? Oto kilka z komentarzy, które pojawiły się na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku (pisownia oryginalna).

"Ale przy następnych zgłoszeniach niech kandydaci określa czy szukają żony , sprzątaczki , kobiety do łóżka".

"Proszę tylko już nie brać seniorów (erotomanów-gawędziarzy), nic nie chcą zmieniać w swoim życiu, tylko bawią się swoimi kandydatkami i robią im nadzieje".

"Sądzę że jednym z podstawowych kryteriów powinny być aktualne badania psychiatryczne oraz podstawowa znajomość języka polskiego w mowie i piśmie!".

"Tylko błagam, w nowej edycji nie każcie kandydatkom znów w gnoju się babrać ... (...) Niech te kobiety robią jakieś normalne rzeczy, co kobiety na wsi robią. A rolnicy niech nie będą chłopami, ale mężczyznami".Tymczasem w najbliższą niedzielę, 4 listopada, kolejna część programu. Co wydarzy się w ósmym odcinku "Rolnik szuka żony"?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama