Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Co łączy Zbigniewa i Annę? Jest komentarz uczestnika!

Chociaż wzięli udział w różnych odsłonach show, to bardzo się polubili i chętnie spędzają ze sobą czas! Mowa o Annie i Zbigniewie, którzy zgłosili się do programu: "Rolnik szuka żony". Nic więc dziwnego, że pod ich wspólnymi zdjęciami zamieszczanymi w sieci pojawia się coraz więcej pytań o łączącą ich relację. Co na to sami zainteresowani? Zbigniew niedawno skomentował zaistniałą sytuację.

Zbigniew, bohater czwartej edycji programu TVP "Rolnik szuka żony 4"

Anna zgłosiła się do drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" z nadzieją na odnalezienie miłości. Wybrany przez nią kandydat Mariusz był jej niezwykle bliski, jednak finalnie para postanowiła się rozstać.

Reklama

Także Zbigniew, jeden z uczestników czwartej odsłony show, nie zdołał zaufać żadnej partnerce na tyle, by spróbować ułożyć sobie z nią życie.

Udział w programie dał im jednak możliwość zawarcia nowych znajomości oraz przyjaźni, o czym świadczyć może łącząca ich relacja. Anna i Zbigniew bardzo się bowiem polubili, czego dowodem może być wiele wspólnych zdjęć zamieszczanych w sieci.

Pod niektórymi z nich zaczęły pojawiać się komentarze sugerujące, że wspomniani rolnicy mogliby stworzyć udany związek. Sami zainteresowani do tej pory raczej nie komentowali tych doniesień, jednak jeden z portali postanowił poprosić Zbigniewa o słowo komentarza do tych doniesień.

Jak się okazuje, Zbyszek i Anna są sobie bardzo bliscy, ale jako... przyjaciele. "Z Anią łączy mnie wyłącznie przyjaźń" - wyznał rolnik.

Również sama Anna pod jednym ze swoich zdjęć podkreślała, że ze Zbyszkiem są "parą przyjaciół".

Jak widać, udział w programie przynosi nie tylko możliwość poznania "drugiej połowy", ale też nawiązania wyjątkowych przyjaźni.

A jak potoczą się losy kolejnych bohaterów "Rolnika..."? Tego dowiemy się już jesienią, bo właśnie wówczas program z Martą Manowską w roli prowadzącej powróci na telewizyjne ekrany.


RMF

Reklama