Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Będzie kolejny ślub! Która para stanie przed ołtarzem?

To już pewne! Niebawem weselne dzwony zabiją dla kolejnej pary, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Radosną nowinę o zbliżającym się ślubie zdradził w mediach społecznościowych inny uczestnik show. O kim mowa? Sprawdźcie!

To już pewne! Niebawem weselne dzwony zabiją dla kolejnej pary, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Radosną nowinę o zbliżającym się ślubie zdradził w mediach społecznościowych inny uczestnik show. O kim mowa? Sprawdźcie!
Kasia i Piotr poznali się w czwartym sezonie programu "Rolnik szuka żony" (Facebook) /materiały prasowe

Najpierw zgłoszenie do programu, potem pierwsze spotkanie, wspólne rozmowy, aż w końcu... miłość! Właśnie taki scenariusz sprawdził się w przypadku kilku par, które poznały się i pokochały przed kamerami.

W programie "Rolnik szuka żony" bohaterowie próbują odnaleźć swoją drugą połowę. Niektórym już się udało! Grzegorz i Anna Bardowscy z drugiej edycji oraz Małgorzata i Paweł Borysewiczowie z czwartej serii tworzą już szczęśliwe rodziny.

Wiele wskazuje na to, że niebawem do tego grona dołączy kolejna para. Mowa o Kasi i Piotrze, których drogi skrzyżowały się w czwartym sezonie "Rolnika...".

Reklama

Piękna ciemnowłosa dziewczyna niemal od razu zwróciła uwagę uczestnika, który nie ukrywał, że był nią oczarowany. Co ciekawe, para doczekała się już potomka! W zeszłym roku przyszedł na świat ich syn - Aleks, a teraz szczęśliwi rodzice postanowili zalegalizować swój związek.

Radosną nowinę o ich ślubie przekazał inny uczestnik programu - Łukasz Sędrowski, który pojawił się z kolei w ostatniej, piątej odsłonie show.

Na instagramowym profilu Łukasza pojawiło się zdjęcie ukazujące zaproszenie na ślub Kasi i Piotra. O tym, że chodzi właśnie o parę z programu, ich przyjaciel wspomniał w zamieszczonym opisie: "Będzie wesele Kasi i Piotra z RSŻ 4".

Wprawdzie data ślubu na razie nie jest znana, ale internauci pod zamieszczonym postem już życzyli Łukaszowi udanej zabawy. Jedna z internautek nieśmiało zasugerowała również mężczyźnie, że powinien zastanowić się nad osobą towarzyszącą, z którą wybierze się na nadchodzącą uroczystość: "Teraz partnerki szukaj na zabawę".

Przypomnijmy, w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" Łukasz wybrał Agatę. W jednym z odcinków uczestnik programu oświadczył się nawet swojej wybrance, a ona powiedziała "tak". Historia ich miłości nie miała jednak szczęśliwego zakończenia, gdyż para postanowiła się rozstać.

Kasi oraz Piotrowi już życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL