Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Anna Stelmaszczyk i jej wpis na Instagramie

Anna Stelmaszczyk, którą widzowie poznali w szóstym sezonie programu "Rolnik szuka żony", zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów. Internauci chętnie obserwują jej aktywność w sieci. Ostatnio na instagramowym profilu kobieta opublikowała tajemniczy wpis.

"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub w szóstej edycji programu

Anna Stelmaszczyk wzięła udział w szóstej edycji popularnego show TVP. Kobieta była kandydatką Jakuba. I choć uczestniczka skradła serce rolnikowi, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu.

Reklama

Choć od zakończenia programu minęło już sporo czasu, widzowie nadal śledzą jej losy. Na Instagramie obserwuje ją niemal 75 tysięcy internautów. Ostatnio kobieta opublikowała w swojej wirtualnej galerii kadr, który opatrzyła wymownym cytatem na temat uczuć...

"Nie kochaj za urodę, bo przeminie. Nie kochaj za włosy, bo posiwieją i się przerzedzą. Nie kochaj za gładką skórę, bo zwiotczeje i się pomarszczy. Nie kochaj za figurę, bo łatwo ją stracić. Nie zakochuj się w charakterze, bo on też może się zmienić. Zakochaj się w oczach. Tylko one przez całe życie pozostaną tak samo piękne. Bo w oczach jest ukryta prawda o człowieku" - napisała.

Anna i Jakub poznali się w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Między tym dwojgiem pojawiło się uczucie i wkrótce media obiegła informacja, że są w związku. Chociaż w programie nic nie wskazywało na to, że dojdzie do ich rozstania, po jakimś czasie ich drogi się rozeszły. Wcześniej uznawani byli za jedną z najsympatyczniejszych par w programie.

Uczestniczka produkcji TVP przyznała, że życzy swojemu byłemu partnerowi dużo szczęścia w życiu.

Autor: Katarzyna Solecka
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony