Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska w zaawansowanej ciąży. Kiedy poród?

Anna i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony" po raz drugi zostaną rodzicami.

Ich miłością żyli niemal wszyscy widzowie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". To właśnie tam Grzegorz poznał Anię, dla której niemal od razu stracił głowę. Ich miłość nie tylko rozwinęła się poza kamerami, ale też doprowadziła ich przed ołtarz. Teraz Anna i Grzegorz Bardowscy są szczęśliwymi małżonkami oraz rodzicami Jasia.

Kilka miesięcy temu za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradzili również, że ich rodzina wkrótce znów się powiększy o córkę, która otrzyma imię Liwia. Ostatnio na instagramowym profilu Ani pojawiła się fotografia ukazująca szczęśliwą mamę, która dumnie prezentuje swoje - sporych już rozmiarów - ciążowe krągłości. W opisie nie ukrywała, że w czasie ciąży wzbogaciła się o dodatkowych kilka kilogramów.

Reklama

"Kulka.15 kg na plusie, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania tym bardziej się niecierpliwię (...)" - napisała Bardowska.

W komentarzach pojawiło się pytanie od jednego z internautów o to, który to już tydzień. Bardowska ujawniła, że trzydziesty siódmy. Oznacza to, że mała Liwia może pojawić się na świecie jeszcze w listopadzie.

W komentarzach nie zabrakło także wielu komplementów skierowanych w stronę Ani i życzeń wszystkiego dobrego dla całej rodziny: "Cudownie wyglądasz, bardzo promiennie :) wspaniały czas. :) wszystkiego dobrego! Zdrówka!"; "Ale śliczny brzuszek. Kwitniesz, Aniu"; "Super wyglądasz"; "Piękny brzusio" - możemy przeczytać pod zdjęciem.

Oprócz Anny i Grzegorza Bardowskich miłość w programie znalazło wiele par, w tym m.in.: Agnieszka i Robert Flichowscy oraz Małgorzata i Paweł Borysewiczowie. Niedawno swój stan cywilny zmieniła także uczestniczka ostatniej edycji - Elżbieta.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy