Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Znamy uczestników programu!

W wielkanocną niedzielę TVP wyemitowała zerowy odcinek ósmego sezonu programu "Rolnik szuka żony", w którym poznaliśmy ósemkę uczestników show. Widzowie zobaczą m.in. dwie kobiety oraz mężczyznę, który w poprzednim sezonie programu był kandydatem jednej z uczestniczek. Nie został jednak wtedy wybrany i spróbował ponownie, tym razem w charakterze uczestnika.

Oto uczestnicy ósmej edycji "Rolnik szuka żony"

To właśnie Emila widzowie "Rolnika..." mogli oglądać w poprzedniej edycji, kiedy był jednym z kandydatów Magdaleny Bator. W poprzednim sezonie programu Magda zaprosiła na pierwsze rozmowy kilku panów, wśród których był właśnie wspomniany Emil. Mężczyzna nie zakwalifikował się jednak do kolejnego etapu, gdyż Magda wytypowała trzech innych uczestników.

Ma 31 lat, pochodzi z Mazur i zajmuje się hodowlą krów mlecznych, uprawą kukurydzy, posiada także własną pasiekę. Decyzję o byciu rolnikiem podjął już jako mały chłopiec. Razem z pradziadkiem pracował w polu i miał ogromne zamiłowanie do zwierząt, szczególnie do koni. Emil jest człowiekiem wielu pasji - jeździ na motorze, rolkach, aktywnie działa także w zespole ludowym - tańczy i śpiewa.

Reklama

Życie nie było dla niego łaskawe - dwa lata temu rozwiódł się i dość mocno przeżył to rozstanie. Dziś czuje, że już definitywnie zamknął tamten etap, chce kochać i być kochanym. Jest szczery, nie znosi obłudy i niedojrzałości. Szuka kogoś, kto pokocha wieś, kobiety, która będzie jego przyjaciółką, matką jego dzieci, z którą będzie mógł obejrzeć dobry film, ale także sprzeczać się i godzić. Marzy o prawdziwej rodzinie, ognisku domowym, o stabilizacji, wzajemnym szacunku i poczuciu spełnienia. Związek jest dla niego sztuką kompromisów, a podstawą wspólne wartości i wzajemne wsparcie w ciężkich momentach. Raczej nie związałby się z kobietą z dzieckiem, wiara nie ma dla niego większego znaczenia, preferuje kobiety szczupłe, a podczas wyboru, będzie szukał "tego czegoś" w jej oczach.

Łukasz ma 37 lat i pochodzi z województwa mazowieckiego, a gospodarstwo prowadzi razem z rodzicami. Zajmują się hodowlą bydła mięsnego opasowego, a do jego obowiązków należy głównie produkcja wędlin. Ze swojej pracy czerpie ogromną satysfakcję, a największą radość sprawiają mu pochwały dotyczące jego wyrobów. Dawniej zapalony sportowiec, wicemistrz Polski w zapasach, dziś odpowiedzialny, kochający ojciec 10-letniej Jagody, która jest jego całym światem.

Po nieudanym małżeństwie, zakończonym w 2018 roku rozwodem, potrzebował czasu, aby wszystko sobie poukładać. Obecnie czuje, że nadszedł moment, aby pomyśleć o sobie, aby wpuścić kogoś wyjątkowego do swojego świata. Łukasz ma 175 cm wzrostu, piwne oczy i ciemne włosy. Przyznaje, że jest wrażliwy, a dużą rolę w jego życiu odgrywa wiara. Mimo, że życie zdążyło już boleśnie go doświadczyć, zawsze stara się patrzeć w przyszłość z optymizmem. Szuka kobiety szczerej, towarzyskiej, z ogromnym poczuciem humoru. Przeszłość wybranki nie ma dla niego dużego znaczenia. Dziewczyna może zarówno być po rozwodzie, jak i mieć już dzieci z poprzednich związków. Preferuje kobiety szczupłe, niższe od siebie, a przyciągnąć go może piękny i szczery uśmiech.

Kamila ma 28 lat, mieszka w województwie mazowieckim i jest producentką pieczarek. Jej przygoda z rolnictwem zaczęła się trzy lata temu, kiedy zgodziła się przejąć i samodzielnie poprowadzić pierwszą halę. Ukończyła rachunkowość i miała być księgową, ale dziś nie żałuje, że tak potoczyły się jej losy.

Ma 168 cm wzrostu, blond włosy i zielone oczy. Uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Lubi postawić na swoim, zawsze mówi to, co myśli, potrafi szybko podejmować decyzje i posiada umiejętność dobrej organizacji czasu. Życiowa optymistka o dobrym sercu, spędzająca wolny czas w gronie przyjaciół. Mężczyzna, którego szuka, to starszy od niej, postawny, wysoki blondyn o szczerym i ładnym uśmiechu. Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny.

Krzysztof ma 55 lat, emanuje pozytywną energią, ma ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie. Jego dom położony jest w malowniczej okolicy, wśród przepięknych mazurskich jezior i lasów. Na swoim gospodarstwie zajmuje się hodowlą bydła mięsnego, ma też kury, kaczki i konia, a dodatkowo prowadzi działalność agroturystyczną.

Jest po rozwodzie, ma trójkę dzieci i czuje, że jeszcze tak wiele mógłby zaoferować drugiej osobie. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce - zawalczyć, bo samotność dokucza mu coraz bardziej. Latem zachwyca się pięknem mazurskiej przyrody, pływa łódką, łowi ryby, zimą korzysta z sauny i morsuje w jeziorze, aby wzmocnić odporność. Idealna partnerka, to taka, która każdego dnia będzie dla niego wsparciem, kobieta uczciwa, prawdomówna, o dobrym sercu. Podkreśla, że ważna jest dla niego wiara, a podstawą związku, całkowita akceptacja drugiej osoby. Jest wrażliwy na punkcie kobiecych kształtów, nie chciałby, aby partnerka była bardzo szczupła, a nałogi to coś, co może go skutecznie go odepchnąć. Czeka na optymistkę, z którą będzie mógł łapać chwile i korzystać z życia.

Maciej ma 33 lata i prowadzi gospodarstwo na Mazowszu, specjalizujące się w hodowli bydła. Najmłodszy z rodzeństwa, praktycznie od zawsze zaangażowany w pomoc rodzicom. Jakiś czas spędził w wojsku, ale zrezygnował z dalszej kariery, wrócił do rodzinnego domu i zajął się ziemią. Część gospodarstwa zaaranżował pod hodowlę ptactwa kolorowego - bażantów, pawi i gołębi.

Maciej to postawny blondyn o zielonych oczach i wzroście 190 cm. Zawsze uśmiechnięty, otwarty, lubiący nawiązywać nowe znajomości. Za swoją mocną stronę uważa konsekwencję, stanowczość i ogromny dystans do samego siebie. Jego pasją jest jazda samochodem terenowym po lesie oraz wędkarstwo, które pozwala mu się wyciszyć. Wolny czas stara się spędzać aktywnie i na pewno nie jest typem domatora. Maciej ma za sobą dwa poważne związki i jest ojcem 5-letniego Wiktora. W relacji z kobietą liczy się dla niego miłość i szczerość. Wygląd nie jest dla niego priorytetem, ale przyznaje, że bardziej ciągnie go do brunetek. Szuka dziewczyny skromnej, wrażliwej i przede wszystkim wierzącej, a jeśli chodzi o rzeczy, których by nie zaakceptował, to na pewno będą to tatuaże w widocznych miejscach.

Elżbieta to 56-letnia energiczna blondynka, która ma jeszcze wiele planów na przyszłość. Prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Jest kobietą niezależną, odważną, której największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach.

Elżbieta ma 164 cm wzrostu, niebieskie oczy, a jej niewątpliwą zaletą jest to, że akceptuje siebie w 100%. Jest kobietą, która ceni sobie niezależność, potrafi konsekwentnie dążyć do celu i doskonale wie, czym jest ciężka praca. Wolny czas spędza w ogrodzie, nad stawem, ważny jest dla niej kontakt z naturą i ma jeszcze mnóstwo marzeń, które chciałaby spełnić. Życie boleśnie ją doświadczyło - za nią dwa nieudane małżeństwa, dlatego teraz bardzo poważnie podchodzi do kwestii związku. Wysoki, szpakowaty dżentelmen to mężczyzna, który mógłby zwrócić jej uwagę. Chciałaby, aby potrafił cieszyć się razem z nią z drobnych rzeczy, aby obdarzył ją uczuciem i pozwolił wreszcie poczuć się bezpieczną. Nie ma wielkich wymagań, ceni szacunek do drugiego człowieka i twierdzi, że podstawą związku jest prawdziwa i szczera przyjaźń.

Kamil ma 23 lata, prowadzi 60-cio hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Ma także małe stadko bydła rasy Limousine, które planuje powiększać. Ukończył szkołę górniczą, ale miłość do ziemi, którą zaszczepił w nim dziadek, sprawiła, że wrócił do rodzinnego domu i wsiadł do ciągnika. Oprócz rolnictwa, które jest jego ogromną pasją, interesuje się zabytkowymi motocyklami.

Ma 180 cm wzrostu, stara się ćwiczyć i dbać o siebie, a za swoją mocną stronę uważa sumienność i to, że szybko uczy się nowych rzeczy. Mimo swojego młodego wieku, bardzo poważnie podchodzi do życia. Dwa lata temu zakończył się jego ostatni związek. Teraz bardzo chciałby zacząć coś nowego, coś co będzie trwałe i prawdziwe. Oczywiście ma swój typ - zgrabna, niewysoka brunetka, ale nie oznacza to, że przekreśla wszystkie inne kobiety. Ważne, aby dziewczyna wiedziała czego chce, była pewna siebie i czasem wyszła z jakąś inicjatywą. Podstawą związku jest dla niego zaufanie. Wolałby związać się z kimś "z czystą kartą", aby mogli wspólnie realizować plany.

Stanisław to 26-letni rolnik z wielkopolski, który ma już jasno sprecyzowane plany na swoją zawodową przyszłość. Chce rozwijać gospodarstwo, liczące już 300 hektarów i nastawione na produkcję warzyw, pszenicy oraz kukurydzy. Jest mężczyzną bardzo pracowitym, zdyscyplinowanym, który dużo od siebie wymaga.

Ma 195 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie. Z poprzednią partnerką był zaręczony, ale niestety podzieliła ich wizja na przyszłość. Stanisław nie wyobraża sobie zmiany miejsca zamieszkania, chciałby poznać dziewczynę, która to zaakceptuje i nawet, jeśli miałaby realizować się zawodowo, zechce przeprowadzić się do niego. Lubi kobiety wysokie i szczupłe, preferuje brunetki. Zwraca uwagę na drobne gesty, ceni wrażliwość i empatię. Partnerka mogłaby być starsza od niego, nawet o 3 lata. Gdyby była po rozwodzie, nie byłby to dla niego duży problem, ale jednak preferowałby, aby partnerka miała "czystą kartę". 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL