Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Krzysztof i Bogusia chcą wyjechać z kraju

Krzysztof i Bogusława z programu "Rolnik szuka żony" w jednym z wywiadów podzielili się swoimi planami na przyszłość. Okazuje się, że w grę wchodzi m.in. zagraniczna podróż! Co jeszcze zdradzili nowożeńcy?

Bogusia i Krzysztof z Martą Manowską

"Rolnik szuka żony 8": Krzysztof i Bogusia już po ślubie

Krzysztof i Bogusia to jedna z par z programu "Rolnik szuka żony 8", której losy z wypiekami na twarzy śledziły miliony Polaków zasiadających przed telewizorami w niedzielne wieczory. Rolnik zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki, ale to właśnie Bogusława niemal od razu skradła jego serce!

Uczestnik show postanowił kuć żelazo, póki gorące, i po kilku dniach znajomości... oświadczył się swojej wybrance! Kandydatka Krzysztofa przyjęła jego oświadczyny, a ich ślub odbył się jeszcze w trakcie emisji "Rolnika..." w telewizji.

Obecnie Krzysztof i Bogusia są małżeństwem z kilkutygodniowym stażem, a w planach mają rozwój gospodarstwa i... podróż poślubną! W rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" żona rolnika uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich dalszych działań.

Reklama

"Planujemy rozwijać agroturystykę i naszą drugą działalność, czyli hodowlę bydła. Gdy mąż żył sam, nie dawał rady ze wszystkim. Teraz możemy pracować na cztery ręce" - zdradziła Bogusia.

"Rolnik szuka żony": Bogusia i Krzysztof w podróży poślubnej

Krzysztof i Bogusława z programu "Rolnik szuka żony" pobrali się pod koniec listopada, a w tym szczególnym dla nich dniu nie mogło zabraknąć telewizyjnych kamer. Już wiadomo, że relacja z uroczystości zaślubin znajdzie się w świątecznym odcinku show.

Z kolei sami małżonkowie mają w planach... wyjazd z kraju! Wszystko w ramach podróży poślubnej, której jeszcze nie mieli okazji odbyć.

Jak podaje wspomniany magazyn, Krzysztof i Bogusia chcieliby odwiedzić Londyn, a pragną się tam wybrać w nowym roku, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu rolniczego.

Zobacz również:

Gwiazda zginęła jako pierwsza. Widzowie byli w szoku!

Piękna Polka krótko po porodzie. Jak wygląda?

Królowa wpadek? Największa fajtłapa w świecie kina!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje