Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Do uczestników przyjeżdżają goście. Pierwsze spotkania [zapowiedź 2. odcinka]

Nadszedł czas na spotkania twarzą w twarz. Już w niedzielę, 26 września, bohaterowie ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy spotkają się z osobami, które napisały do nich listy. Wyobrażenia bohaterów produkcji TVP zderzą się z rzeczywistością. Jakie będzie pierwsze wrażenie? Czy pomiędzy kimś zaiskrzy?

Nadszedł czas na spotkania twarzą w twarz. Już w niedzielę, 26 września, bohaterowie ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy spotkają się z osobami, które napisały do nich listy. Wyobrażenia bohaterów produkcji TVP zderzą się z rzeczywistością. Jakie będzie pierwsze wrażenie? Czy pomiędzy kimś zaiskrzy?
"Rolnik szuka żony 8": Kandydaci Kamili / Mieszko Piętka /AKPA

"Wierzę, że będzie to jeden z najważniejszych dla nich dni" - mówi Marta Manowska.

W drugim odcinku ósmej edycji programu widzowie będą świadkami pierwszych spotkań twarzą w twarz. W zwiastunie zapowiadającym "Rolnik szuka żony" można zobaczyć kandydatów, którzy przyjechali na pierwsze spotkanie z bohaterami produkcji TVP.

"Rolnik szuka żony 8": Kim są kandydaci?

Po przeczytaniu listów każdy z bohaterów mógł zaprosić maksymalnie 10 osób, z którymi pozna się twarzą w twarz. To nie były łatwe wybory.

Uczestnicy programu, czyli 28-letnia Kamila, 56-letnia Elżbieta, 23-letni Kamil, 26-letni Stanisław i 55-letni Krzysztof znowu nie będą mieli łatwego zadania. Każdy z nich będzie musiał zdecydować, kogo zaprosić do swojego domu.

Reklama

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawił się zwiastun drugiego odcinka. Czego możemy się z niego dowiedzieć? Kandydatki i kandydaci są bardzo podekscytowani. Każdy chce wypaść jak najlepiej i przejść do kolejnego etapu.

"Jest o co walczyć", "Czy będziemy mogli zadawać intymne pytania?", "Te oczy robią wrażenie", "Chyba jestem rozpalona", "Zaiskrzyło coś między nami", "Na miłość warto czekać" - wyznają w zwiastunie drugiego odcinka.

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku, podczas wręczania pudełek z listami, okazało się, że Kamila otrzymała najwięcej korespondencji.

Został pobity rekord, który należał do Magdaleny z siódmej edycji. "Dotychczas 220 listów to było najwięcej w historii tego programu, a ty dostałaś ich... 386" - powiedziała wówczas zaskoczonej rolniczce Marta Manowska.

Czytaj więcej:

Kamila przebiła jednak wynik Magdaleny. Do młodej rolniczki z ósmego sezonu napisało prawie 500 osób! "Nie dowierzam! Jestem w szoku, prawie mowę mi odebrało, a zazwyczaj wiem, co powiedzieć" - wyznała wyraźnie zaskoczona.

Jeszcze jeden rekord został pobity w nowej edycji "Rolnik szuka żony". 55-letni Krzysztof dostał list zapisany na sześciu stronach A4. Takiego długiego listu nikt dotąd nie otrzymał. Po jego przeczytaniu rolnik był bardzo poruszony.

"Widzę, że warto. Może to ten list, na który czekałem. Weźmy na tak, ja ją biorę na tak" - powiedział Krzysztof. Jak wypadnie spotkanie twarzą w twarz z autorką listu?

"Rolnik szuka żony 8": Kiedy drugi odcinek? Zobaczcie zwiastun!

Drugi odcinek "Rolnik szuka żony 8" już w najbliższą niedzielę, 26 września, w TVP1. Dowiemy się, ilu kandydatów zaprosili na pierwsze spotkanie twarzą w twarz dwie rolniczki i trzech rolników. Wszyscy będą musieli skonfrontować swoje wyobrażenia po przeczytaniu listów z rzeczywistością.

Czyje przeczucia się sprawdzą, a kto będzie rozczarowany? Czy łatwo będzie wyłonić finałową trójkę, którą będą zapraszali do swych domów? Wszystkiego dowiemy się już niebawem!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL