Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 7": Widzowie oburzeni zachowaniem uczestnika!

W trzecim odcinku siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" bohaterowie musieli zdecydować, kogo zaproszą do swych domów. Było kilka niespodzianek, a zachowanie jednego z uczestników wywołało wśród komentujących na oficjalnym profilu na Facebooku prawdziwą burzę! Co się stało?

W trzecim odcinku siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" bohaterowie musieli zdecydować, kogo zaproszą do swych domów. Było kilka niespodzianek, a zachowanie jednego z uczestników wywołało wśród komentujących na oficjalnym profilu na Facebooku prawdziwą burzę! Co się stało?
"Rolnik szuka żony 7": Józef z jedną ze swoich kandydatek (screen z 3. odcinka) /materiały prasowe

Nadszedł czas trudnych decyzji i ostatecznych wyborów. Rolniczka i rolnicy musieli zdecydować, kogo zaproszą do siebie na gospodarstwo.

Zgodnie z zasadami programu, każdy z nich może zaprosić tylko trzy osoby. W podjęciu decyzji miało im pomóc wspólne, aktywne spędzenie czasu. Czy to wystarczyło, by poznać się bliżej? Czy rolnicy zyskali pewność, kogo chcą gościć w swoim domu? Niektóre rozmowy przybrały nieoczekiwany obrót!

Każdy z rolników miał trochę czasu, żeby poznać swoje kandydatki. Przygotowano dla nich zabawy, aby nieco rozluźnić napiętą atmosferę.

Reklama

Najwięcej emocji wzbudziło zachowanie najstarszego rolnika Józefa.

Już po zakończeniu emisji odcinka na oficjalnym profilu programu na Facebooku został zamieszczony fragment z udziałem 66-latka. Pod postem w ciągu kilkunastu minut pojawiało się ponad 500 komentarzy, w większości nieprzychylnych mężczyźnie. Liczba komentarzy doszła podobno do kilku tysięcy. Dlaczego "podobno"? Bo TVP zdecydowało się usunąć cały post! Tego jeszcze w historii programu nie było!

Fani programu nie kryją oburzenia i komentują zachowanie Józefa pod innymi postami. Zarzucają TVP obłudę, zakłamanie i poniżanie kobiet.

Oto niektóre z komentarzy!

"Żenujące jest usuwanie przez tvp komentarzy i postów, prawie tak samo, jak zachowanie Pana starszego".

"Dlaczego usunęliście post z panem Józefem i wszystkimi komentarzami? Trzeba było tego pana pohamować w trakcie nagrywania, a nie teraz usuwać komentarze".

"Otóż to, usunęli żeby nie było afery... ale ja także napiszę raz jeszcze, że zachowanie tego pana było żenujące...".

"Zachowania tego ogiera ciężko komentować bez wulgaryzmów".

"Oglądanie pana Józefa i jego wulgarnych zalotów to była totalna żenada".

"Adminie, dlaczego usunąłeś mój komentarz o żenującym zachowaniu Józefa? Wiele osób jest oburzonych tym, co dziś zobaczyło. Wstyd! Mam nadzieje, ze ktoś to zgłosi do krrit. Co wy pokazujecie ? Trzeba było cenzurować to obmacywanie, a nie nasze komentarze!".

"Nie podoba mi się, że są kasowane komentarze, które wyrażają konstruktywną opinię na temat tego, co wydarzyło się w odcinku. Czyżby TVP propagował poniżanie kobiet? Trzeba było zareagować na postępowanie jednego z Rolników w trakcie nagrywania".

"Napisałam, że pokazane zachowanie Józefa cofa nas w dyskusjach o prawach kobiet o co najmniej sto lat. Ponad dwieście lajków i oczywiście komentarz usunięty" - brzmi kolejny wpis.

Jak TVP się broni?

"Posty zawierające wulgaryzmy lub po prostu obraźliwe niezależnie od tego czy dotyczą Józefa, redakcji czy innych komentujących (co akurat zdarza się najczęściej) były, są i będą usuwane" - brzmi wpis na Facebooku.

Co takiego zrobił Józef? Wybranym paniom zaproponował grę w bule. Podczas zabawy łapał kobiety za piersi, pośladki, ocierał się o ich ciała, zaglądał pod bluzki, pytał o rozmiar biustu i składał im niedwuznaczne propozycje.

Niektórzy komentujący na Facebooku pisali, że musieli wyjść z pokoju, żeby tego nie oglądać. Większość internautów była zbulwersowana nie tylko zachowaniem rolnika, ale również pań, biorących udział w programie, że pozwoliły na takie zachowanie mężczyzny. Przeważały takie opinie: "cham, prostak, erotoman, wstyd, niesmak, żenada".

Większość krytykuje TVP, że dla podniesienia oglądalności, pokazuje tak obsceniczne i niesmaczne zachowanie rolnika. Liczba komentarzy wciąż rośnie.

"Pana Józefa nie powinno być w ogóle w tym programie. Zastanawiam się czasami.. czy on jest aż tak bezczelny, ze oni nie mają z czego wycinać ?! Czy zwyczajnie chcą wbić kij w mrowisko? Każdy myślący człowiek pomyśli sobie jak to może być,ze wciąż pozwalamy sobie na taką bezmyślność, seksistowskie, chamskie zachowania?I jest to pokazywane w ulubionym przez masę programie przykro mi trochę. Prowadząca chodzące ciepło i dobro. Ja tak chciałabym odbierać ten program ale dopuszczanie takich ludzi.. Takiego pokroju zachowań, które powinny być piętnowane .. daje mi do myślenia. I coś tutaj poszło nie tak. Za mocno" - to jeden z wielu komentarzy w podobnym tonie (pisownia oryginalna).

Co wydarzy się u Józefa na gospodarstwie? Tego dowiemy się już w następnym, czwartym odcinku programu "Rolnik szuka żony", który TVP pokaże w niedzielę, 4 października.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL