Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 7": Kiedy TVP pokaże świąteczny odcinek?

Odcinek świąteczny programu "Rolnik szuka żony" nie pojawi się w święta w telwizji! Chociaż jeszcze niedawno Marta Manowska zapraszała widzów na specjalną odsłonę "Rolnika", na próżno szukać show TVP w bożonarodzeniowej ramówce.

Odcinek świąteczny programu "Rolnik szuka żony" nie pojawi się w święta w telwizji! Chociaż jeszcze niedawno Marta Manowska zapraszała widzów na specjalną odsłonę "Rolnika", na próżno szukać show TVP w bożonarodzeniowej ramówce.
Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" wyemitowany zostanie... po świętach /Gałązka /AKPA

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia hit TVP! Nic więc dziwnego, że tuż po finale 7. sezonu widzowie zastanawiali się, kiedy po raz kolejny zobaczą na telewizyjnych ekranach Martę Manowską w roli prowadzącej show. Nie jest bowiem tajemnicą, że ekipa intensywnie pracowała nad specjalną odsłoną "Rolnika", która - jak co roku - miała właśnie pojawić się w święta.

O tym, że świąteczny odcinek programu: "Rolnik szuka żony" najprawdopodobniej pojawi się w Boże Narodzenie, informowała nawet sama Manowska, pisząc jeszcze przed finałem 7. edycji: "Odcinek świąteczny też będzie. W pierwszy dzień Świąt. I to jaki!".

Reklama

Wiele wskazuje jednak na to, że plany się zmieniły. W programie Telewizji Polskiej na Boże Narodzenie znaleźć można informację o tym, że tego dnia o godz. 20 TVP 1 wyemituje pierwszy odcinek serialu zatytułowanego: "Osiecka", a następnie - o godz. 21 - film dokumentalny pt.: "Krzysztof Krawczyk. Całe moje życie".

"Rolnik szuka żony" i odcinek świąteczny został z kolei zaplanowany na niedzielę po świętach; oznacza to, że najprawdopodobniej widzowie zobaczą go 27 grudnia o godz. 21.15 w TVP 1.

Chociaż do emisji świątecznego "Rolnika" pozostało jeszcze sporo czasu, to w sieci już pojawiły się już pierwsze przecieki; wiadomo, iż w tym roku - z powodu pandemii - Marta Manowska odwiedzi kilka par z różnych edycji w ich domach, by w świątecznej atmosferze sprawdzić, jak teraz wygląda ich życie. Portal "WP Show" ustalił, że w specjalnym odcinku "Rolnika" pojawią się m.in.Anna i Grzegorz Bardowscy, Marek i Julia Walczakowie, Mikołaj i Marta Korolowie oraz Piotr i Katarzyna Kościeszowie.

Marta Manowska odwiedzi również dom Pawła z minionej edycji, któremu towarzyszyć będzie jego wybranka - Marta. Prowadząca spotka się także z Magdaleną i Jakubem, których los również połączył w ostatniej odsłonie show. Wirtualnie z kolei Manowska połączy się z Małgorzatą i Pawłem Borysewiczami. 

Już na początku stycznia Manowska powróci na antenę TVP z trzecim sezonem programu "Sanatorium miłości".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama