Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 7": Dawid nie znalazł miłości w programie?

Dawid z "Rolnik szuka żony 7" nie znalazł miłości w programie? Czujni internauci zwrócili uwagę na jego aktywność w sieci, a on sam wymienia uprzejmości z uczestniczką poprzedniej edycji show - Dianą.

"Rolnik szuka żony 7": Dawid (fot. z oficjalnego profilu programu na Facebooku)

Dawid Noweta to jeden z bohaterów 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". 30-latek swoim zachowaniem przed kamerami zyskał grono sympatyków, chociaż początkowo pod jego adresem pojawiało się sporo zastrzeżeń.

Reklama

Niektórzy widzowie zwrócili uwagę na to, iż podczas czytania listów od kandydatek rolnik w znacznej części skupiał się jedynie na wyglądzie kobiet, co - ich zdaniem - było krzywdzące.

W ostatnim odcinku [emisja 4 października w TVP1) Dawid powitał na swoim gospodarstwie trzy panie: Martynę, Magdalenę oraz Monikę. W rozmowie z Martą Manowską uczestnik przyznał, że największe wrażenie zrobiła na nim pierwsza z nich, ale dopiero śledząc kolejne odcinki, dowiemy się, jakiego wyboru dokonał Dawid.

Chociaż dalsze losy bohaterów "Rolnika..." to na razie tajemnica produkcji, w sieci już zaczęły pojawiać się domysły na temat przyszłości rolnika. Czy nie udało mu się znaleźć miłości w programie? Na to wskazywać może status Dawida, który w mediach społecznościowych wciąż widnieje jako "wolny"...

Co ciekawe, czujni internauci dostrzegli również bliską relację łączącą Dawida z uczestniczką poprzedniej edycji show. Diana była jedną z kandydatek Seweryna. Teraz Dawid nie tylko obserwuje profil koleżanki na Instagramie, ale również pozostawia pod jej zdjęciami sporo komplementów.

"Ładne masz te oczy, ładne, zielone" - czytamy pod jednym ze zdjęć Diany, a sama zainteresowana nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

"Oczy zielone, życie szalone. Zresztą sam widziałeś" - dodała tajemniczo Diana.

"Tylko zielone uśmiechem doprawione" - napisał Dawid.

Myślicie, że to tylko koleżeńska wymiana uprzejmości?

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony 7" za dwa tygodnie, 18 października. W najbliższą niedzielę, 11 października, przerwa w emisji. Wszystko z powodu transmisji meczu Ligi Narodów Polska-Włochy.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7