Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 7": Co stanie się w 8. odcinku?

W programie "Rolnik szuka żony" czas na ważne deklaracje. Sporo będzie się działo w kolejnym odcinku produkcji TVP. Czy znowu ktoś opuści program? Widzowie wszystkiego dowiedzą się już w niedzielę, 8 listopada, wieczorem w TVP1.

"Rolnik szuka żony 7": Czy Maciej znalazł kobietę swego życia? / fot. z oficjalnego profilu programu na Facebooku

Co tym razem wydarzy się w domach Magdy, Pawła, Macieja, Dawida i Józefa?

Na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pojawił się zwiastun 8. odcinka. Czego możemy dowiedzieć się z tej zapowiedzi?

Chyba dwie kandydatki opuszczą jednak dom Pawła, a zostanie w nim tylko Marta. "Gratuluję" - powie Natalia. "Paweł bardzo to przeżywał" - doda Agnieszka. "Wszystko, co tak siedziało mi w głowie i w sercu, nagle się uspokoiło" - wyznał wzruszony rolnik.

"Mleko się rozlało" - powie przed kamerami Martyna, kandydatka Dawida. "Jakby dostała liścia w twarz po słowach Dawida" - co Magda miała na myśli, mówiąc te słowa?

Reklama

"Nie masz jeszcze pomysłu na siebie" - powie Adamowi Magda. Czy rolniczka zdecyduje się na kontynuowanie znajomości z nim albo Pawłem?

"Ząb cię boli? Chodź Ewa" - powie Józef. Jego kandydatki na filmiku zapowiadającym kolejny odcinek nie wyglądają na zachwycone.

A co będzie działo się u Macieja? Rolnik na randkę zabierze tym razem Monikę. Co na to Ilona?

Ósmy odcinek programu "Rolnik szuka żony 7" już w niedzielę, 8 listopada, w TVP1.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje